Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat eszem? Vagy mit...

Nagyon sokat eszem? Vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

reggelire: egy tál müzli tejjel

tízórai:alma

ebéd:ez mindig más,mert suliban eszem,de ált. próbálom kiválasztani az egészségesebbeket

de általában olyanok vannak h pl: rántotthús rízzsel,görögsaláta,rántottsajt,de van amikor nincs ebédem akkor veszek egy jó reggeltet vagy egy szendvicset,banánt

d.u: joghurt

este:nem mindig eszem este de ha igen akkor ált. saláta,tortilla,rizs ilyesmi

meg persze néha becsúszik egykét fagyi meg süti hétköznap

mostanában tényleg elkedtem figyelni hogy sokat igyak tehát 1 - 1,5 liter vizet naponta megiszok + más folyadék


tehát mit csinálok rosszul,hogy semmit se fogyok?

17/L 185 cm 80 kg (kb. 70-75kg akarok lenni)


2013. máj. 22. 17:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,h lehet hogy az a baj h rendszertelenül étkezem..mmint néha kihagyom a vacsit stb
2013. máj. 22. 17:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet stagnál a fogyásod. De egy nagy kérdés: Mennyit mozogsz?
2013. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább sokat eszel... ennyi kaja mellé pl reggeli műzli tejjel felesleges 10óraizni...meg az ebéd is bőséges akkor minek a délutáni nasi? Vacsira is csupa olyan dolgot eszel amit más pl ebédre,és nem alvás előttre...És mi az a más folyadék? Tea cukor nélkül?
2013. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem eszel sokat. Valószínűleg az ebéd a vétkes. És igen, ne hagyd ki a vacsit. A müzli cukros, mert ha igen cseréld le olyanra, amibe nincs. A joghurt pedig milyen? Mert abban is rengeteg cukor lapulhat meg. Ha gyümölcsös cseréld le natúrra. És esetleg még annyi, hogy a tej legyen 1,5 %-os. Sportolsz?
2013. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A gyümölcs gyilkos tud lenni. Ja és ha csak egy kis cukor megy is be már megáll a fogyás. Egyél rendszeresen és legyen 5-7 étkezés ESTE is, de akkor már csak sovány túró és társai. Elegendő fehérjét, zsírt és kevés szénhidrátot viszel be?
2013. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Egykét fagyi meg süti hétköznap? Nem kellene becsúsznia, nem kéne hetente többször sütikézned és nem lennél ennyire kövér.
2013. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Müzli, szendvics, banán, fagyi, süti-szerinted miért nem fogsz???
2013. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsó elöttinek: egyébként nem vagyok kövér,kb. 5 kiló felesleg van rajtam ami alig mondható kövérnek


sport: teniszezek 1x + járok konditerembe 2x a héten

lehet h többet kéne


a többieknek meg köszönöm a választ!:)

2013. máj. 22. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a probléma, hogy rendszertelenül és ötletszerűen eszel. El kell tervezned már ma, hogy holnap mit fogsz enni. Én is így csinálom, pedig én is tanulok, minden nap feljárok vonattal az egyetemre, de ha kell viszek magammal reggelit, tizit, ebédet, uzsit, vacsit, mindent, csak hogy ne kelljen rákényszerülnöm arra, hogy jó reggelt fosokkal meg szendvicsekkel bombázzam a szervezetem. Ha kell inkább hajnalban kelek és főzök. Na ez az igazi elhivatottság, amit siker fog koronázni. Ne csodálkozz, te a könnyebb utat választottad.
2013. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg szénhidrátot eszel, én abban látom a problémát. Legalább amikor nem az elkerülhetetlen iskolai ebéded eszed, akkor ne nyomasd a müzliket, rizst, tortillát, kekszet, sütit... Nem mintha a tejjel egyetértenék.
2013. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!