Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér a diétába megeszek...

Belefér a diétába megeszek 2-3 zabpalacsintát úgy hogy nem teszek bele semmi tölteléket és édesítőszerrel készül zsírszegény tejjel? Hány csészényi 45 gramm zabpehely (250ml/csésze)?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek!!

Én fogyókúrázom de nagyon megkívántam az édességet.

De nem szeretném visszahízni amit eddig leadtam (55 kiló voltam és most 42-43 és 168cm)

Hozzávalók a zabpalihoz:

Hozzávalók:

-45 gramm zabpehely

-2 dl zsírszegény tej

-135 gramm víz

-1 tojás

-1 csipet só

-édesítőszer

-olaj a sütéshez


2013. jún. 1. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fú, ez gusztustalanul ízetlennek tűnik. Inkább tolj be az arcodba néhány kocka étcsokit.
2013. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy értelmes ,okos,normális emberek vannak ezen az oldalon és nem kell kiírnom hogy a hülyék kíméljenek és csak a normálisak írjanak választ úgy látszik tévedtem.. Muszáj kiírnom most: Normálisan válaszoló emberek válaszát szeretném kérni hülye,buta senkiházi, irigykedő,dagadtok véleménye nem érdekel na puszaa:*
2013. jún. 1. 13:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egészséges nass kaját készíts.


Persze lehet sakkoni hogy egy kis zab belefér, egy kis tej még nem a világ vége..


Miért nem csinálod inkább kókuszból? Kókuszliszt, lenmagliszt, banán.. kakaó, édesítő.. Ilyen alapanyagokkal igazán nagyon finom dolgokat (akár palacsintát) lehet készíteni, és mégsem zab meg tej alapú (és azért ez jó).


Szerintem jobb receptet, alapanyagokat keress! :)

2013. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem tudok készíteni mert itt Angliába ezeket a hozzávalókat nem lehet kapni az angolok nem nagyon ismerik ezeket a hozzávalókat :s
2013. jún. 1. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Neked agyadra ment a diéta, csillagom. Méghogy a britek nem ismerik a kókuszlisztet?! Segítek picit, jó, hogy ne csak irigykedjek a te csodás képességeidre...

[link]

2013. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudod drága kicsi szívem.. Ahol én lakok a közelünkbe nincsen Tesco se Sainsbury's se Iceland se hasonló csóró,olcsó, nyomorult boltok..

Na puszi:*

2013. jún. 1. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Aham. És a házhozszállítást sem találták még fel, ugye? Menjél inkább és tömjed magad zabbal meg tejjel, az pont jó lesz neked.
2013. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne irigykedj kicsi szívem ;) Te meg inkább takarodj el innen és máshol reklámozd magad.. Húzzál dl és faljál jó sok csokit de aztán amikor belenézel a tükörbe nehogy elhányd magad az alakod miatt:) Sajnállak édesem:*
2013. jún. 1. 14:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaa, hát akkor marad ami van :)

zab van és palacsinta kell, akkor ez lesz.


Hogy belefér-e azt nem lehet megmondani. Hízni nem fogsz tőle..

2013. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!