Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnél?

Fogyni szeretnél?

Figyelt kérdés

Én is kövér vagyok sok sok fogyókúrát kipróbáltam eredmény jó esetben mínusz pár kiló.

Egy barátomnak Most épít házat és én délutánonként 2-4 órát segítek neki, együtt dolgozom a kőművesekkel és segédmunkásakol.

A fogyásom látványos !

A fizika munkánál nincs jobb fogyókúra próbáljátok ki.

32/f

igen nők is tudják tolni a taligát és a csereped adogatni. /kivéve a műkörmös úriasszonyok./


2013. jún. 2. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
És erre így 32 évesen sikerült is rájönnöd, hogy a fizikai munka fogyást eredményez?? Gratula XD
2013. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sok kövér, beteg, inzulinrezisztens melóst láttam már.


Lehet máshogy eszel munka mellett, nem? Vagy csak szerencsés vagy, és 32 évesen (fiatalon) még az testmozgás elég jó hatással van a testedre ahhoz hogy a nyugati táplálkozás néhány káros hatását valamelyest ellensúlyozza. Én erre tippelnék inkább. Ez kissé pesszimista hozzáállás, mert következik belőle hogy idővel.. telnek még az évek és nem leszel ilyen szerencsés.

2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek: :DDDDDDDDD

Válaszom: Valami hasonló az elsőéhez, nyilván kalóriadeficitbe vagy azaz kevesebb kalóriát viszel be mint amit elhasználsz, többet égetsz el min amennyit beviszel, ha mondjuk megnövelnéd duplájára az étkezésed és a mozgáson nem változtatnál akkor, semmit nem érne a fizikai munka, mert nem égetsz el annyi kalóriát amennyi a fogyáshoz kell

2013. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műkörömmel is lehet tallicskát tolni. Sőt, cserepet adogatni is.
2013. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"És erre így 32 évesen sikerült is rájönnöd, hogy a fizikai munka fogyást eredményez??"


Ezt Mond azoknak is akik káposztaleves kapszulákra költénk a pénzt.

2013. jún. 2. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki káposztaleves kapszulára költ, az már rég rájött, hogy a fizikai munka fogyaszt, csak tudod neki büdös a munka, és valószínű anélkül is sok a pénze!
2013. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!