Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy fenék, comb-ból napi 30...

Nagy fenék, comb-ból napi 30 perc futás este 21:00 fele mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

e hónap alatt mennyit tudok fogyni ha ezt intenzíven csinálom? persze figyelek az étrendre is.

168/71 17F



2013. jún. 2. 20:16
 1/7 anonim válasza:
Tökéletes. Csak add fel, és egy hónap után is folytasd a mozgást.
2013. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a mozgás kb 10%-ban. az étrend sokkal többet
2013. jún. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm egy év alatt 20 kilót adott le pusztán azzal, hogy minden este futott, plusz odafigyelt arra, hogy mennyi kalóriát visz be. Nem kevés eltökéltség kell hozzá, de nem lehetetlen!

Most én is fellelkesültem, mikor megláttam a régi és a mostani képeit, bár nekem nem kell ennyit leadnom, szerencsémre =)

Nem tudom, elkezdted-e már az edzést, de ha nem vagy hozzászokva, nem fog menni egyből a 30 perc futás, de emiatt ne keseredj el! Sajnos nekem de megy még 10 percnél több egyhuzamban, mert nagyon eltunyultam, de tegnap ismerősömmel több, mint 1 órát futottunk, sétálásokkal megszakítva. Nekünk a cél, hogy idővel ne kelljen megszakítani, és végig bírjuk a saját kis tempónkkal, majd lehet a tempót fokozni.

Szóval kitartás és menni fog! =)

2013. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha futás helyett biciklizek dobnak felfelé és mire hazaérek eltelik fél óra. az bicikliút 75%-a dombnak felfele a többi 25% meg közúton haladás. Az is jó?
2013. jún. 3. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
a sokat biciklizel inkább izmosodni fog a combod, nem fogyni. A fogyás az a kaján múlik
2013. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bírom ki hogy ese 6 után ne egyek meg valamit. :D
2013. jún. 3. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
azzal nincs is semmi baj. Este érdemes a legtöbbet enni :) a harcosok étrendje is erre épít pl :) meg én is egy csomót eszem este és szálkás vagyok. éjjel is szoktam enni
2013. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!