Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evészavarbol teljesmértékben...

Evészavarbol teljesmértékben sohasem lehet kijönni?

Figyelt kérdés

Igazából már csak ilyen utólag, pár idegesitő dolog megmaradt.

Pl.

sokszor eltervezem, hogy keveset eszem, aztán mindig túlzabálom magam. :D

vagy ha mondjuk túl sokat ettem/túl sok édességet, mindig elkezd idegesíteni, és mindig le kell magamat nyugtatni, hogy NYUGI, nem hízok el; mert sportolok, és egy-két kiló amúgy se lenne a világ vége stb. Ilyen utógondolások. És ez kicsit bosszantó már, el lehet viselni, csak hogy ezeknek nem lesz vége? :D

Mondanám, hogy tök elégedett vagyok magammal, de mostanában sokat cs.esztettek, hogy vékony vagyok, aztán valamilyen szinten megint túlgondoltam a kajálásokat, habár szerintem mindig pont annyit eszek végül, ami jól eisk, csak az elején mindig betervezem, hogy tartóztatom magam - emiatt is tűnik sokszor soknak amit eszem.

Mindegy, ezt jól esett magamból kiírni.

De ettől teljesen nem fogok megszabadulni? Vagy most csak emiatt fektetek erre nagy hangsúlyt, mert suliban nagy a nyomás meg minden... Csak félek, hogy még nem léptem ezen teljesen túl, aztán nyáron megint rákattanok a témára, esetleg visszaesek... Vagy nem tudom. Nem akarok többé a kaján gondolkodni ennyit. Lehet, az kéne, hogy betervezek egy magasságomhoz/testsúlyomhoz oké étrendet, azt meg úgy betartom, és akkor nem lesz olyan probléma, hogy túl sovány leszek. Tudom, hogy előző időben fogytam egy keveset, de étvágyam sem volt - de csak mert ideges voltam, és köze nem volt semmi étkezési zavarhoz, csak aztán felhívták rá a figyelmemet, és akkor JA HOPPÁ KAJA...!?


2013. jún. 4. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon ráérsz ilyenekkel foglalkozni. Csinálj magadnak programot, kezdj el sportolni, stb. és nem lesz semmi baj.
2013. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet... mármint utolsó időkben nagyon meg kellet nyomni az évvégét suliban, levegőt venni se volt időm, csak tanulni. :S
2013. jún. 9. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!