Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így a hasamról, derekamról...

így a hasamról, derekamról fogok fogyni?

Figyelt kérdés
a hasamra meg a derekamra hízok a leginkább, az elmúlt évben 53-ról 60 lettem, kis mértékben híztam fenékre, mellre, combra. szeretnék visszafogyni 53ra. most ha elkezdek fogyózni ugyanúgy a hasamról, derekamról fog lejönni?
2013. jún. 8. 14:21
 1/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy helyifogyás nincs, csak arra gondolok hogy mivel ide hízok a legjobban talán innen megy le a legnehezebben...viszont nem akarom, hogy lefogyjak lábból mellből, fenékből, de a hasam, derekam ne változzon semmit.
2013. jún. 8. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:

"mivel ide hízok a legjobban talán innen megy le a legnehezebben"


Ez sajnos így van.

2013. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. Na, ez a mellem szempontjából jó hír, így valószínűleg nem fogom őket elveszíteni.


Na de a has nálam is necces. Egyébként azért rossz, mert a hasizom meg a zsír nem tapad semmilyen csonthoz, tehát ha izmosodsz is, fogyás nélkül nem lesz szebb a has. D:

Szörnyű.

2013. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!