Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsok a fogyással kapcsolat...

Tanácsok a fogyással kapcsolatban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 158 cm és 72 kg vagyok..ugye most jön a bikini szezon, és szeretnék jól kinézni, és hát elegem van abból is hogy kiröhögnek, és kicsúfolnak..ezt már kezdem megszokni és nem foglalkozok vele...az a lényeg hogy az én legeslegjobb barátnőm mellettem áll, támogat és bármiben számíthatok rá, aztmondta bármikor elmegy velem futni.

Mondanátok valami jó torna gyakorlatokat? Esetleg mit egyek, vagy mennyit mozogjak?

13,5/l


2013. jún. 9. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Idén már nem fogsz jól kinézni, majd jövőre, ezt fogadd el és akkor jövő nyáron tényleg szép lehetsz, ha a következő egy évet rendesen végig csinálod táplálkozásban is és sportban is.
2013. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig sokaktól hallottam hogy nyáron fogytak le és utána így is maradtak (mármint karcsúak maradtak)
2013. jún. 10. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kb. 15 kg-ot kéne leadnod, azt nagyjából 15-20 hét alatt teheted meg és már nyár van (bár az időjárás még nem az igazi), tehát idén már nem fogsz jól kinézni, ezt fogadd el.

Hidd el, így könnyebb, mint görcsölni rajta.


A jó hír viszont az, hogy jövőre te lehetsz a legmenőbb csaj a strandon... :)

2013. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk nagyon jó idő van, már régóta!!

De akkor jövőre.

2013. jún. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!