Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kis változtatással fogyhatok?

Egy kis változtatással fogyhatok?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő:

Majd' 70 kg voltam év elején. Sikerült elérnem az első célom, 60 kg alá fogytam. Jelenleg 59,5 és 60,1 kg között ingadozik a súlyom, bár mértem már 58,5 kg-ot is. Már egy ideje nem figyelek az étkezésre. Úgymond besokaltam a sok diétás baromságoktól, vagy nem baromságoktól, de bonyolultságoktól. :)

162 cm vagyok, nő. A második célom ma tűztem ki magam elé: 55 kg alá szeretnék menni.

Amikor elkezdtem év elején a fogyókúrát, rengeteg mindent olvastam a paleotól kezdve a zsírmentes diétákon át az alacsony glikémiás indexen át a szétválasztókig mindent tudok. De ez csak az elmélet, ami megy is, mert ha álmomból fel ébresztenek és tudom mit mikor kellene ennem.

De a gyakorlat nem megy.

Így úgy döntöttem, hogy csak a cukrot és a kenyér féléket, lisztes dolgokat lecsökkentem amennyire csak tudom (pl borsó főzelékből és hasonlókból eszek egy kanári adagnyit) és a rizst, a burgonyát és a kukoricát teljesen elhagyom, mert ezekben sok a keményítő.

Így tudom megoldani. Így sikerülhet fogynom?


2013. jún. 10. 14:56
 1/1 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, annak a kedves valakinek, aki ezt linkelgeti: [link]

Bár nem az én kérdésemhez linkelte, de én elolvastam és végre egy olyan cikk, ami egyszerűbbé teszi a bonyolult baromságokat.

Nincs több kérdésem.

2013. jún. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!