Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem ettem sokat, de megtelve...

Nem ettem sokat, de megtelve érzem magam. Szerintetek fogyok ennyi étkezéssel, vagy csak ártok magamnak?

Figyelt kérdés
Reggel ettem egy kis müzlit tejjel.Nem volt időm bepakolni kaját a suliba,ezért délelőtt nem is ettem szinte semmit,csak a büfébe vettem ilyen Nestlé csokis müzli szeletet,és mikor haza értem (fél 5)3 db palacsintát ettem ilyen norbi lisztel+lekvárral.Szóval tele vagyok,de úgy érzem nem elég változatos.Nem akarom tönkre tenni a szervezetem.Szeretnék fogyni mert jön a nyár.
2013. jún. 11. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem volt fogyokurás étrend. Müzli (műanyag+cukor) ez igaz a csokira és a palacsintára is. Egyél sok zöldséget hússal és kész.
2013. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!