Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyáron?...

Cicamari kérdése:

Hogyan fogyjak le nyáron? Help me!

Figyelt kérdés
Sziasztok! most éppen 65 kg vagyok és 164 cm. szeretnék kb 10-15 kg, leadni. Az van hogy nagyon sok tejterméket eszem, de 0,1% joghurtokat, meg zsírszegény sajtokat. De nem sikerült még így se lefogynom.Nem eszek zsíros húst sem. KÉREM SEGÍTSETEK!! írjatok étrendet meg sportot meg tippeket is létszi 16/L, előre is köszi!! :)
2013. jún. 14. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is a 15kg - az rengeteg!

Másodszor: Sima diétával nem fogsz fogyni (tapasztalat)


Ezeken kivűl egyél halat, fehérjében gazdag étrended legyen, a tejtermék jó, de bizony fő a változatosság, és legutolsú sorban mozogj rendszeresen, ne ugy képzeld el h na most elkezdem és akkor csinálom a végtelenségig, hanem hívd el a barátnőd sétáljatok, kocogjatok, bicajozz, és ezeken kivűl vannak jó videók fent a netten már online nézésre is, keress az izlésed/kedvedhez való aerobic, vagy mondjuk amit én épp szoktam az a Norbi kik box :) nagyon jó jól le izzaszt és utána érzed is h ég a zsír :D De ezeken kivűl nem ajánlom a drasztikus diétákat, mert ha egy picit is elhanyagolod a mozgást vagy eszel valami egészségtelenebbet rögtön vissza mennek a kilók :) 21L

2013. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot mennyit eszel? Nem lehet, hogy túl sok kenyeret/ pékárut/ tésztás ételt eszel?
2013. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hát szénhidrátot reggel szoktam enni mülzi, vagy szendvics :)többet nem, vagy még néha 1-2x vacsira. :)
2013. jún. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!