Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a nyári szünetbe...

Hogyan lehet a nyári szünetbe lefogyni biztosan?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Úgy hogy nyáron sem eszed meg egy cukorgyár összes termékét. :)
2013. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valami értelmes válasz kéne.
2013. jún. 15. 14:13
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Én egyik nyáron 8 kg-t fogytam a "dinnye diétával". Rengeteg dinnyét ettem, és sokat ittam. Emiatt nem kívántam a többi ételt. De a zöldségeket, fehérjét, húsokat sem vetettem meg.
2013. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Pedig ennél értelmesebb nincs. Amíg cukorfogyasztáson alapszik egy ember táplálkozása, addig mindig óriási kockázata lesz nem csak az elhízásnak, hanem a cukorbetegségnek, matabolikus szindrómának. Nőknél meddőségnek (pl. PCOS) ..


És akkor ehhez tudni kell hogy a liszt is cukor, hogy a babban lévő keményítő is cukor, hogy kukorica-krumpli is cukor.

Hogy a tejtermékek is hasonlóan hatnak mint a cukor.


Aki ezeket tudja, és tényleg nem nyeli be az állandó cukoradagot, az lefogy.

2013. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Érdekes módon én az elmúlt egy évben úgy adtam le 36 kilót,hogy rendszeresen ettem teljeskiőrlésű gabonákat,hüvelyeseket,sőt időnként még tejterméket is.

Amit teljesen elhagytam az a cukor (ezt helyettesítettem steviával) a fehér liszt. Sok zöldéget ettem,gyümölcsöt,sovány húsokat,tojást,túrót.

Plusz heti 3-5 nap mozgás.

2013. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan úgy, ahogy télen. Ne egyél össze mindenféle cukros, lisztes dolgot, és sportolj.
2013. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Teljes kiőrlésű. HÁT JÓ :DDDDDD

Szerintem is érdekes, ilyenkor szomorkodás helyett valami irracionális kárörvendés kerít hatalmába. Ugye máskülönben sírnék.

[link]


Tessék csak enni a tk lisztet meg a tejet, fogyni sokféleképpen lehet de úgy megfogtok halni rákban és keringési betegségekben, hogy vonat nem üt el olyan hirtelen.

2013. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te talán örökké fogsz élni ? Lassan legyünk fényevők, mert MINDEN hizlal, rákkeltő.
2013. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a végletességet. Én örökké fogok élni egy 40-50 évesen infarktusban értelmetlenül elhunythoz képest, igen.
2013. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi én azért fogyni akkarok mert rám férne és tetszeni akkarok egy lánynak.
2013. jún. 15. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!