Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez fogyókúrás? Reggeli 1 kisebb szelet barna kenyér megpirítva 1 paradicsommal, ebéd: borsófőzelék 3 kicsi szelet husival, délután: 1 alma pár szem meggy 1 túró rudi, most pedig ettem egy fél konzerv tonhalat egy kis barna kenyérrel és 2 szelet barna kenyeret pirítva sajttal a tetején.
2013. jún. 15. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér talán még kevés is.


És te mit szólsz az enyémhez:

Reggeli:Alma

Reggeli2:Sült krumpli, Nesquik gabonapehely

Ebéd:szalonna

2013. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem. vagyis attól függ hogy mennyit szoktál általában enni, de ez akkor sem az.

a fogyókúrában általában nincs se liszt se konzervek se túrórudi wtf

2013. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez egyben ilyen életmód váltás is és azért eszek kenyeret meg konzervet mert teljesen nem iktatok ki mindent csak elsőnek leakarok dobni 4 kg.
2013. jún. 15. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a konzervvel akkora baj lenne.

De miben nyilvánul meg az életmódváltás? Most is eszel mindenfélét, amit az emberek hajlamosak életmódváltáskor kihagyni. A fehér kenyér maradt el? De akkor miért nem minden kenyér, nem olyan nagy a különbség köztük, bár erről megoszlanak a vélemények.

2013. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 héten csak 2x eszek csokit vagy sütit. Nem iszok cukros lötyiket. Fehér kenyér helyett barna kenyeret eszek. Naponta igyekszek min. 2x zöldséget vagy gyümölcsöt enni. + torna
2013. jún. 15. 22:29
 6/8 Lipton. ***** válasza:

hogy lenne már fogyókúrás? szerinted a főzelékek normális kaják?

neszkvik gabonapehely? -.-

2013. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem is írtam a nesquick gabonapelyhet.. és azért a főzelék jobb mintha pörköltöt ennék..
2013. jún. 16. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért, mi a baj a pörkölttel? Igaz, ipari húsból én se enném meg, de háziból teljesen rendes étel. Ahogy a főzelék is, amihez én őrölt szezámot használok, de lisztesen se kéne belekötni, ha már a napban több szelet kenyér van... :) De ez a gyk, egyesek túlzásba viszik a tilalmakat.
2013. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!