Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt lehet e csodát tenni?

2 hét alatt lehet e csodát tenni?

Figyelt kérdés
Most 66 kilo vagyok es 165 centi de szeretnék le fogyni pár kilót a nyaralásig így kaptam egy diétás ami abból áll, hogy 10 napon keresztül nem jut szénhidráthoz a szervezetem kifejezett kondis diéta fehérjével csirke mellel és tojással és napi 3 puffasztott rizs:) ez már tesztelt dolog lehet vele fogyni de nem tudom, hogy nekem 17 évesen mennyire lenne durva illetve nem szeretnek magyon lefogyni a mellemből! Ti mit gondoltok róla? 17/L

2013. jún. 16. 02:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a szálkásítók 10 nap alatt 13 kilót fogytak vele de nekem csak 5-8 kiló lenne a cél a többit normális életmód váltással szeretném leadni!:) persze na diéta mellett napi 6-7 km futás:)
2013. jún. 16. 02:16
 2/15 anonim ***** válasza:

elkezdheted de nem hiszem hogy fogyni fogsz 7-8 kilót. A nyaraláson vissza is szednéd, de a diéta jó ha rendesen eszel naponta többször és nekem a szálkásítás része még a rizs is és nemcsak a pufirizs. Na meg a zöldségek gyümölcsök, megfelelő sajtok.

És emellett heti 4x edzek , neked is fontos lenne a testmozgás.

2013. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csak rizst és csirkemellet eszem és heti 1 kg ot hízok tőle :)
2013. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. szénhidráthoz jut a tested, nem kell enni hozzá.

2. eszel rizst. akkor mi ez a 10 napon keresztül nem jut szénhidráthoz a tested írás, amikor a zöldségekben is szénhidrát van, a rizs pedig nagyrészt keményítő O.o


3. 10 nap? Legyen inkább az elkövetkező évek életmódja, nem 10 nap.. 10 nap arra elég, hogy végre kicsit rendeződjön a test és elkezdjen fogyni. Rizs helyett egyél nyugodtan több zöldséget. A csirke és a tojás jó!

2013. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 poiu ***** válasza:
Kezdetnek jó, de cseréld le a rizsádat képosztára. A melled miatt ne aggódj, nem fog felszívódni 10 nap alatt.
2013. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

most találtam:

[link]

2013. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából apa személyi edzője írta apának csak nem akartam írni mert akkor azt gondoljátok, hogy elkenyesztetett kislány vagyok mind1! Igazából apa komdis verseny elott csinalta meg es 13 kgt leadott vele:) rendes rizs nincs benne csak pufasztottrizs de ha kell kihagyom de mindenfelekeppen 5-8 kgt leszeretnek adni es a nyaralasom sem ennek nem szoktam sokat enni es nem hizlalokat max fagyit fogok keveset:) 74 kgrol fogytam le es meg sem allok az 54ig!:) csak kicsit most gyorsitanek ezzel a fogyason:) ha erdekel valakit leirom pontosan :)
2013. jún. 16. 12:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Minket minden érdekel.


A torma, az egy jó fűszer. Természetesen az ilyen femina.hu-s fogyókúráknak viszont semmi értelmük nicsen.


Kérdező neked az a jó, hogy ennél napi 3 szelet ilyen rizsbigyót. HALÁL fölösleges, de ez egy olyan kis mennyiség, hogy simán fogyhatsz vele. Tehát már eleve húsokat és nyilván zöldségeket eszel, 3 szelet pufirizs meg nem oszt, nem szoroz. Persze fölösleges.

2013. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha elegem van magamból, főzök egy igazi káposztalevest..és eszem egy pár napig...leugrik négy-öt kiló is..csak nehéz mellette dolgozni..


csak fehér húst szabad vele enni, hogy ne ess össze.de...megvan a várt eredmény.


egyébként gúgli:(fogyasztó)káposztaleves. a tablettának be ne ugorj.

2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én gyakran eszem káposztát, szerencsére nem fogyok tőle. 73-74 kilós szálkás testből szomorú lenne leadni :()
2013. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!