Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ennek a neve? Olyan mint a...

Mi ennek a neve? Olyan mint a panírozott csirkemell a zsömlemorzsás de a bundája mintha tésztába lenne kicsit sárgás/arany színű (de nem annyira) talán kukoricaliszt van benne de nem tudom :/ remélem értitek mire gondolok :D

Figyelt kérdés

és ilyet szabad enni? vagy ez "rosszabb" mint a zsömlemorzsás paníros csirkemell?

(50grammot ettem salátával)



2013. jún. 17. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:

közben megtaláltam ilyen volt: [link]


szóval szerintetek melyik a "jobb"?

2013. jún. 17. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogyokúra esetén inkább hanyagolnám a palacsinta-tésztába mártott sülthúst. Korábban valahol olvastam már lángosban sütött csirkéről is.


Valamelyik nap olvastam egy fogyókúrázótól, hogy a "rántott hús" nála = felvert tojásba őrölt diót forgat, és abba mártja sütés előtt a husit. Semmi más panírt nem használ (lisztet, zsemlemorzsát).

Más a tojásba reszelt sajtot kavar, és azzal bundázza a sütit.

2013. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nagyon finom. Ez nem kétséges.


De el lehet dönteni, hogy esszük a cukros-lisztes finom kajákat, és aztán elhízva az intenzív osztályon végezzük (lehet hogy ez is jó, én nem ítélhetem meg ezt mások helyett) vagy lehet enni az egyébként is finom húsokat, zöldségeket liszt és cukor nélkül, és akkor rögtön kevesebb esélyünk lesz az intenzív osztályon kikötni, vagy életünk végéig gyógyszereken élni.

Preferancia kérdése, nekem ha kérdeznének a második jobban tetszik, így lemondanék a szupcsi tésztás panírokról.

2013. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi itthon mindig ilyet eszünk, anyum csak ilyet süt. Úgy hívjuk "párizsiasan sült csirkemell". Nem tudom melyik a rosszabb, de ezt könnyebbnek találom mint a másikat.
2013. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!