Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek/nem ehetek ha le...

Mit ehetek/nem ehetek ha le akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Most rászántam magam hogy lefogyok.

Minden nap futok, tornázom és már csak az étrenden kéne változtatni.


2013. jún. 19. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
bármit amiben cukor van, vagy amiben gabona
2013. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

1. =hülye!:D

elárulok valamit ha minden nap tényleg keményen "edzel" pár nap max pár hét után el megy a kedved és az energiád ha ki iktatsz minden fajta "hízlaló" ételt... egy a lényeg mindent ehetsz csak keveset bár a mostani melegbe nem hiszem, hogy lesz kedved enni épp ez a baj hisz napközben nem fogsz tudni enni este meg igényelni fogja a szervezeted a "napi" táp anyagot tehát nem igazán lesz hatása a "fogyókúrának" ezért ha eszel is mindennek csak a felét fogyaszd el! és az étrendedben szerepeljen sok zöldség és gyümölcs hisz most szezonja van:) annyi hogy banánt ne egyél este a többi jöhet persze sok vízzel mert most szükség van rá! én fogytam 4kg-t igaz 2hét alatt de csak annyit tettem érte hogy keveset ettem de mindent... sok sikert

2013. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 19. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a 2. válaszolóval értek egyet. Ha kiiktatsz mindent, tényleg elmegy az erőd, én is csináltam ilyet, hogy csak zöldséget, gyümölcsöt és húst ettem, de a 4. napra már alig bírtam felkelni, és persze a mozgást is csökkentettem, mert nem volt erőm. Itt nem a chipsekre meg ilyenekre gondolok, hanem hogy nyugodtan ehetsz rizst vagy krumplit is(ne zsírban, olajban süsd, hanem főzve, sütve fóliában) és akkor mehet nyugodtan. Rizshez akármilyen zöldségkeveréket lehet tenni, az is jó, hozzá egy kis husi vagy főtt tojás és kész is az ebéd. Zabpelyhet joghurttal ehetsz reggelire gyümölcsökkel(lassan jön a málna, szeder, az a nagyszemű cseresznye, azok nagyon finomak:)

Lassan már jön a paradicsom is, tojásos lecsó, paradicsomos káposzta natur szelettel, töltött paprika sovány husiból mind mind nagyon finomak. Főzelékeknek lassan tök/cukkini, zöldborsó, zöldbab is lesz hozzá natur szelet vagy egy-két főtt tojás és kész is az ebéd. Ugyanígy levesek, sok a zöldség ezekből lehet gazdag zöldséglevest csinálni dúsítani tészta helyett májgomóc vagy húsgombóccal. Friss fűszeres paradicsomleves mozzarella sajttal, igazán hűsítő.

Vacsorára lehet csinálni joghurtból, túróból kis mézből és gyümölcsökből túrókrémet, vagy reggelinek is csinálhatsz ilyet, és korpás kekszet tudsz hozzá enni, vagy egy szelet igazi rozskenyérre kenve is nagyon finom.

2013. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Márpedig elég sokan élnek cukor (illetve mit értünk cukor alatt, az jó kérdés, valamilyen értelemben mindenki eszik cukrot... úgyhogy én egy szigorúbb definíciónál maradok) és gabona nélkül úgy, hogy nincs semmi gond az energiájukkal. Miért is lenne? Esznek fehérjét, zsírt, szénhidrátot...


Kérdező, olyan étrendre van szükséged, amit tudsz tartani s amit kedvelsz. Szerintem ezt mindenkinek magának kell kifejlesztenie, eldöntenie. Az uralkodó nézeteket megtalálhatod itt a gyk-n kismillió kérdésnél, már itt is írtak dolgokat. De hogy pontosan mit veszel át, az Te döntésed. Én nem eszem gabonát, mert nem esik olyan jól, amúgyis igyekszem kevés szénhidrátot és sok zsírt enni, mert én attól fogyok s egészségileg sincs azzal baj, ha beviszek mindent, amit kell. Húst nem szoktam enni, de arra sincs feltétlenül szükség. Mások egészen máshogyan étkeznek egészségesen. Nincs mindenkire ráhúzható recept.

2013. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is sok zsírt eszek, gabonát, cukrot nem (cukrot annyit ami a gyümölcsökben van és nem viszem őket túlzásba). Sok zsíros húst eszem, kókuszzsíros dolgokat, tojást, de eszem zöldségeket is mindenfélét, bacont, kolbászt is és a testzsírszázalékom kb 7% :) és ezt egész évben tartom, nem hízom. Ha edzem akkor izmosodom és az izom megmarad, vagyis lassan, de izmosodom(mivel ritkán edzem).
2013. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eszem*
2013. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Aki tud ugyanabból kevesebbet enni, annak ez jó, bár fene érti, hogy hízhattak el. Nem butaság a keményítőt lecserélni zöldségre.
2013. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!