Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Insanity alkalmas fogyásra?

Az Insanity alkalmas fogyásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma csinálom harmadik napja az Insanity edzéseket. Elég jól bírom pedig van rajtam bőven súlyfelesleg. Mellette a Turbó D.-t csinálom (diéta).A könnyített programban a tumix-szal a reggelit és a vacsorát váltom ki. Azt olvastam róla hogy nem túl egészséges, de ha más fejére turmixokat innék az Insanity-hoz akkor lehetne fogyni tőle?

Nagyon megizzadok az edzések alatt és kellemesen elfáradok, de egy-két helyen azt olvastam hogy csak izmosodni lehet tőle.

L/17



2013. jún. 19. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni, result videókat néztél neten, az első 30 nap könnyebb, mert hogy túlsúlyos embereknek van kitalálva. Aztán jöhet az Insanity asylum 1-2.
2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*fehérje


Köszönöm a válaszodat

2013. jún. 19. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, tudsz fogyni az Insanity-től. Attól pedig ne félj, hogy egy pici izmot is összeszedsz, így csak gyorsabb lesz a zsírégetés. Arra azért figyelj, hogy egyél eleget (persze egészséges kajákat), mert ez elég intenzív edzés, ha nagyon keveset eszel, nem fogod bírni. Sok sikert!
2013. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék izmosodni is amennyire csak lehet. Azt vettem észre hogy sokkal többet vagyok éhes mint az edzések előtt, de nem akartam enni. Köszönöm szépen a segítséget :)
2013. jún. 23. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott alapból bukott a dolog, h turbó "diétázol" egy túlárazott szar minőségű protein, semmi több.Meg a fehérjebeviteled, max felét érdemes folyékony formában bevinni, de nem fogok erről most egy könyvet írni, ajánlom a sárga kapszulát, az izzadás mértékének meg semmi köze nincsen a zsírégetéshez...
2013. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:

A mozgás segít a fogyásban, ha bírod az őrületet és nem leszel tőle nagyon éhes, akkor csináld - kellene mellette sok séta is. A lényeg a diéta. A Turbó D szerintem átverés, de ha már megvetted, használd oszt meglátod.

[link]

2013. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!