Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen melegbe, hogy tudtok...

Ilyen melegbe, hogy tudtok napi 4x-5x enni?

Figyelt kérdés

Június elején kezdtem a fogyókúrát (10-12 kilót akarok leadni), akkor még nem volt kánikula. Szépen tartottam a napi 5x étkezést pár napig. De a munka miatt csökkentettem 4-re.

Pár napja viszont egyre kevésbé vagyok éhes. Tegnap is csak 2x ettem (de a napi mennyiség megvolt).

Ma is csak 1x ettem eddig, nem is vagyok éhes, és nem is kívánom. Nem akarok koplalni, de erőltetni se tudom.



2013. jún. 19. 16:10
 1/3 anonim válasza:
Remélem nincs veled baj, mert ebben a hirtelen melegben en sem vagyok éhes. A napi minimum kettő liter folyadékot ne feledd el be hörpinteni, csak ne alkoholt igyal, mert az kiszárít. Üdv.
2013. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem bírok enni, de nyári melegben sosem tudtam enni, nem történt semmi.
2013. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán, éhes vagyok. Pedig nem bánnám, ha napi 1-2-szer ennék, nem direkt eszem napi párszor, csak így jön.

(Jó, a mai nap kivételes volt, mert egyetlen normális étkezésem volt, a többi cseresznye meg uborka :) Az se valami rengeteg. De tudtam volna enni, ha nagyon akarok, de hát nem akartam, néha nem árt egy nap, amikor nem 2000 kalóriát eszem, bár lövésem sincs, mennyit szoktam, de szerintem akörül.)

2013. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!