Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy 16 kg fogyást...

Létezik az, hogy 16 kg fogyást nem lehet észrevenni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4-5 hónap sikerült lefogynom 16 kg-t, már nagyon régen szerettem volna, és most végre sikerült, amiért nagyon boldog vagyok, még szeretnék fogyni, de nem ez a lényeg. 2-3 mérettek kisebb ruhát hordok, szóval biztos, hogy sok lement cm-ben is...

De a munkahelyemen senki nem vett észre semmit... még annyit sem mondott senki, hogy "jé, mi olyan fura rajtad", senki egy kukkot sem szól, nem jönnek a dicséretek, semmi.. pedig jól esne, meg motiváló lenne, hogy tényleg eredményt értem el. Igaz, senkinek nem említettem, hogy fogyózom, mert féltem attól, hogy ha nem sikerül akkor csak égés lesz belőle... de pl. a párom, szüleim, akik tudják, hogy min mentem keresztül az utóbbi hónapokban, azt mondják, hogy nagyon látszik az eredmény. De jól esne valami efféle vélemény egy külső szemlélőtől is... Motiváló lenne... Létezhet az, hogy nem látszik, nem is lehet észrevenni?...


2013. jún. 19. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Előtte/utána képek? Lehet mindennap látnék és úgy nem olyan feltűnő meg nem mindenki veszi észre meg lehet nem is érdekli őket, meg az is lehet hogy valaki éppen csak irigy. Hogy fogytál,te láttod a változást mennyiről mennyire? Magasságod?
2013. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezaz, mutass képeket és mi megmondjuk! LEHETETLEN hogy ne vennék észre! :)
2013. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Udvariasak. Én soha senki idegennek (aki nem barátom/rokonom, ergo nem ismerem a várható reakcióját) nem mondom, hogy "jé de lefogytál" mert az egyúttal sértés is "pedig milyen dagi voltál"...


Eleve munkahelyen nem szabad a kolléganők testére megjegyzést tenni, még a végén félreérti, beperel, mittudomén.. a munkahely nem játszótér, a bókokat vadászd a barátaidtól, vagy itt a neten.

2013. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!