Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyon hamar...

Hogyan tudnék nagyon hamar (4-5hét) alatt lefogyni kb.5-6kg?

Figyelt kérdés

17éves vagyok 165cm és 60kg.. az a baj, hogy hasra hízok és nem olyan "hurkás" lett hanem mintha, terhes lennék.:S meg combomon is meglátszik.. meg a fenekemen :(

eddig úgy csináltam, hogy 20assával 140-180 felülést (lefogott lábbal) és kb.1,5-2km futás este.. de nem tudom, hogy ez elég-e..


2013. jún. 20. 14:46
 1/3 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

kenyér, süti, csoki, cukor elhagyva,

étkezések előtt 1 ek almaecet 1 pohár vizbe.

a szomszéd kislány gyerekszülés után igy fogyott le.

combból is!!!!! fenékből is!!!!!

ha olyan a pocid, mintha terhes lennél, akkor valami étkezési problma lehet. felpuffadsz valamitől szerintem.

ne gyógyszerrel!! próbálkozz, változtass az étrendeden.

a felülésekkel kapcsoaltban, inkább ne gyötörd magad a lefogott lábas felülésekkel.

ird be gugliba, pilates gyakorlatok

sok okosságot fogsz találni.

felülés helyett van sokkal jobb dolog is. vagy vegyél egy pilates gyakorlatos könyvet.

pilatesnél más gyakorlatok vannak felső, alsó hasizomra, oldalsó izmokra, lábakra........


üdv. :-)

2013. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) utánna olvasok :D
2013. jún. 20. 14:56
 3/3 A kérdező kommentje:
utana*
2013. jún. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!