Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szereték lefogyni 20 kilót...

Dinnyelove kérdése:

Szereték lefogyni 20 kilót egy nyár (kb.70 nap) alatt. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan csináljam. Az interneten tláltam videókat különböző gyakorlatokról. Eze kívül gondoltam reggelente futást, napközben trambulinozást

Nyáron alalpból kevesebbet eszek, és azt gondoltam, ha megéhezek és ennék édességet helyette epret vagy almát eszek.

Ezekkel sikerülhet a 20 kiló leadása egy nyár alatt?



2013. jún. 22. 12:31
 1/7 anonim válasza:
Nem.Heti 1 kg fogyás egészséges és tartós, számold ki, akkor 2 hónap alatt kb. 8 kg-ot tudsz leadni. Nem tudom miért van az, hogy az emberek évekig zabálnak és nem mozognak, aztán a csodát meg hetek alatt várják. Adj időt a testednek, változtass életmódot, anélkül nem megy. Sok sikert :)
2013. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abból jövő nyárra lesz valami, idén arról már ne álmodozz.
2013. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem az 1 kg az a kis súlyfelesleggel rendelkezőekre vonatkozik. Kapásból ha egy 150 kg-s ember, akinek tegyük fel 90 kg az ideális súlya, el kezd fogyókúrázni, egyből leugrik egy héten 2-3, akár 4 kg is. Így nincs olyan, hogy a heti 1 kg egészséges.....
2013. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jó ha 10et le kellene adnod ennyi idő alatt, és hidd el nem fogsz lekésni semmiről ha dupla ennyi idő után fogod ledobni a 20kilót, úgyanis a bőrnek sem tesz jót, és ami pláne hogy koplalással, meg marcingolással érnéd el ezt az eredményt,és aztán visszahíznál még többet válassz egy finomabb tempót és ne akarj egyből 20kgot leadni!
2013. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 schocko ***** válasza:
Lehetséges. Nagyon keveset szabad enned és mozognod kell hozzá. Úgy egyél és úgy dolgozzál, mint a dédszüleid ehettek, dolgoztak, ők tuti nem voltak kövérek.
2013. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a 70 napot azzal töltsd, hogy a táplálkozástudomány mai ismereteit elsajátítod. Felismered az elhízás, betegségek táplálkozással való kapcsolatát. Így rá fogsz jönni mit kell ahhoz tenned, hogy te magad lefogyhass.


Ehhez egyébként nem kell 70 nap, pár hét alatt megérthető dologról van szó.


Az elméleti tudáshoz az is beletartozik, hogy heti 1 kilónál több fogyás nem létezik, csak kezdéskor amikor sok víz is távozik a testből.

2013. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges! Tegyük fel, hetente fogysz egy kilót. Ez 20 hét, azaz 5 hónap. Minimum! Ugyanis hosszútávú fogyókúránál közbeszólhat a stagnálási időszak is, amikor is ugyanolyan étkezés, mozgás mellett nem fogysz hetekig semmit, amivel azelőtt szépen megvolt a heti -1 kiló.

Ha koplalnál is, sikerülne hetente egy kilónál is többet fogynod, de két hétig sem bírnád, és utána szépen visszajönnének a leadott kilók.

2013. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!