Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni nyárig?...

Hogyan tudok lefogyni nyárig? (lent)

Figyelt kérdés

Test mozgásra gondolta. Nyárig leszeretnék fogyni, ha jön a strand idő.:) járok heti kétszer wing tsu kung fura, ahol kell hasizmozni, fekvő támaszozni, de ez nem elég.

A suliban heti 3 tesi van, de ez is kevés. Valami módszer?

54 kg vagyok, 163cm és 13 éves lány vagyok.

Előre köszönöm:)



2013. jan. 23. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Wing Tsun Kung fu! :)

Én is járok :DD kemény edzés is az .. ( fúú ha..)

amúgy minek akarnál fogyni? a testsúlyod pont jó..

de ha annyira akarsz.

menj el futni,otthon is vannak nagyon jó gyakorlatok ( Rubint Réka) ezeket ajánlom. de maga a Wt is nagyon erős..

amúgy hova jársz?:D melyik városba?:)

2013. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem nézz tornavideókat, és hagyd ki a sütiket az étrendedből.ha hazajössz suliból akkor ne egyél semmit, csak az ebédet(ha főzelék van azt,ha tészta azt..)nekem ez kezd bevélni..elejinte ha már nagyon éhes vagy és nem bírod, ne az édességhez fordulj hanem a gyümölcshöz.este felülésezhetsz, vagy valami más hasizom-gyakorlatot.. nekem bevált, sok sikert!!:)


13/L

2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. jan. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!