Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egészséges recepteket...

Milyen egészséges recepteket tudtok?

Figyelt kérdés
Annyira nehéznek és ízetlennek tűnik a fogyás,de itt láttam valamelyik kérdésnél ilyen szorbetet meg hasonlót hát az isteni finom főleg,hogy gyümölcsöt összeturmixolom és lehűtöm mégsem hízlal..ilyenkor megjön a kedvem ...
2013. jún. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg nagyszerű recept van :D Nekem minden ételem igen finom, márpedig jópár van belőle naponta ;) Igaz, nagyon sok mindent szeretek...

Igen, a gyümölcsturmix kellemes, lehet vízzel és kókusztejjel is, én vízzel és olykor egy kis dióval szoktam. Igaz, ennyi gyümölcsöt ritkán eszem (most szezonban igen, de a fáról, illetve a hűtőből, dehogy csinálok vele bármit, eredeti állapotban a szép és jó és egyszerű).


Ez még gazdagabb cukorban, de kevés is jó a csokivágyra (ami remélhetőleg nem fizikai csokivágy, mert az valami problémát, hiányt jelez nagy eséllyel. egy testnek alapból nem kell csoki), legalábbis nálam (már amíg volt csokivágyam, már sosincs): érett banán+kakaó (többnyire kell még bele plusz édesítés, én egy kis mézet használok, ha így lenne) -> poénos, banános csokipuding, szerintem finom.


Nem biztos, hogy fel vagy készülve egy 80% feletti zsírtartalmú, meglepően jó édességre, úgyhogy azt most hanyagolom (szerintem sokkal fogyókúrásabb, mint a fentiek, mivel alig van benne szénhidrát, annál több zsír, úgyhogy laktat és az inzulint se cibálja különösebben. de nem vagyunk egyformák).

2013. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az szörbé (helyesen kiejtve). Egyébként nagyon sok finom van, amiről nem is gondolnád:

- Mézes-mustáros csirkemell (volt egy ilyen kérdés is): Csirkét felrakod pár csepp olajra. Előtte megkened mustárral, egy kis méz és kész is. Megcsináltam és nagyon finom volt.

- Epres-krémtúró: Sima (lehetőleg alacsony zsírtartalmú) Túróra reszelsz citromhéjat, pár csepp édesítőszer, eper bele és kész is. Imádom:D (A banános is nagyon jó!)

- Tonhalkrém: Tonhalról lecsöpögteted az olajat, villával összetöröd. Pár kanál joghurtot raksz mellé. Zöldhagymát, lilahagymát szeletelsz mellé. Egy kis mustár.

És még sok van:D (Ha majd jön TáplálkozóHarcművész biztos mondja, hogy a joghurttól zsírosabb leszel mint valaha, a méztől pedig meghalsz. De ne hallgass rá! Ezeket eszem és fogyok.)

2013. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apropó túrókrém. Ha nem is az, de hasonló és én sokkal jobban szeretem annál, a kókuszkrém. Én a házi kókusztejből hátramaradó turmixolt reszelékből szoktam csinálni, mazsolával, gyümölcsökkel, citrommal és citromhéjjal igen finom (s kell valami édesítő bele, ami áthatja, hiába édes a mazsola, az nincs mindenütt és nem olyan. én pici mézet szoktam beletenni). De akár diót is lehet bele dobálni, szerintem a variációk száma igen nagy.
2013. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!