Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 honapig feküdnöm kel combcso...

1 honapig feküdnöm kel combcsonttöréssel. Napi 1000 kalóriát eszek. Mozogni, járni nem tudok. Ennyi kalóriátol elhizok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ohh szegénykém :(, Szerintem egyél rendesen, "beteg" vagy,és a fogyit szerintem halaszd a megy gyogyulásod utánra. Amúgy nem, 1000 kcal mellet nincs az az isten hogy meghizz, ha csak nem kapcsol raktározóó üzemmodba a szervezeted.
2009. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jobbulást egyébként 2000cal tól sem hízol el
2009. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 13. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Én két hónapig feküdtem combnyaktöréssel, és felszedtem 10 kilót. Én azt a hibát követtem el, hogy amikor mama és anya kérdezték, hogy mit ennék, a legnagyobb kalóriadús kedvenceimet soroltam fel és ez így ment két hónapig. Egyél azt, ami jól esik, de csak akkor, ha éhes vagy, unalomból ne egyél, én azt is csináltam. Egyél sok zöldséget nyersen vagy párolva, fehér húsokat, gyümölcsöt csak délután háromig, és három után nincs kenyér. Kitartás a gyógyuláshoz, együtt érzek, mert én is keresztül mentem ezen. Pusszantás!
2009. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves 18.09-es, ez nem olyan betegség, mint amire te gondolsz, ha tudnád mit jelent egy ilyen törés, akkor nem írnál ekkora baromságokat...
2009. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ha már te is ebben a helyzetben voltál megkérdezhetem mikor járhattál már, vagy mikor álhattál rá? Nekem nemoká letelik a 2 hónapom. Sajna ulambol eszek:) És amit a korházba leadtam 6 kilot, azt most szépen felszedtem sok sok sütivel:(
2009. okt. 15. 09:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy hat hétig kellett nagy mankót használni, és egyáltalán nem terhelhettem a lábam, a következő hat hétben pedig a kicsi könyökmankót, és folyamatosan annyira terheltem, amennyire bírtam, de elég lassan ment. Kerek három hónap után pedig letehettem a mankót. Két helyen törték el a combnyakam, és beforgatták a combfejet xy fokkal, majd fémekkel rögzítették. Ez volt május végén, augusztus végén tettem le a mankót. Következő évben április közepén kivették a fémeket, három hét nagy mankóval, három hét pedig kicsivel, ugyanúgy mint előző évben. De ez csak az utolsó két műtét története, előtte volt még kettő, csak az nem volt ennyire komplikált, és mindez amiatt, mert egy kedves sulis társam lelökött a gerendáról, tornászbaleset, de ennek, már 13 éve, az utolsó műtét 8 éve volt. Veled mi történt?
2009. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia! Hát jo sokáig mankózhattál. Én a könyök mankóval is kezdtem és 6 hétig azt kel,és ha letelik akkor 2 hétig csak 1 nakó.Na de attol füg hogy gyogyulok. Neked azért komplikáltabb volt.Én lóra akartam ülni de megijedt,és mielött át tudtam volna tenni a lábam elindult,én meg leestem és megtaposott. Neked rosz lehetett, májusban pont? Szegény,mások meg kint a jó időben:( Alig tudok mit csinálni,mais bevágtam 5 palacsintát 2 szelet tortát:DD Áhh nem tudom megállni mert unatkozom!!!!!!!!!!!!!

Teis biztosan unatkoztál. DE rossz:(

2009. okt. 18. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy dologra figyelj oda: ha már elég lesz csak egy mankó, azt fogják mondani, hogy a műtött lábad oldalán lévő kezedbe fogd, de NEEEEEE! Úgy nem fogsz tudni menni, de próbáld ki nyugodtan...gáz lesz....Nekem a bal lábam műtötték, és így a mankó a jobb kezembe került. Ha így csinálod, akkor úgy fogsz tudni járni, mintha nem lenne semmi bajod.
2009. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is a ball lábam mütötték. A gyógytornász azt mondta majd a jobb kezembe fogjam. És már próbáltam egyszer tényleg kényelmesebb. Mikor lehetett futnod? Nekem azt mondták fél év mire sportolhatok valamit. DE cink...
2009. okt. 20. 19:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!