Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok fiú és 43 kg....

12 éves vagyok fiú és 43 kg. Szégyellem a középső testemet mutatni mert kövér vagyok! Hogy fogyjak le gyorsan és egyszerűen amit én is teljesíteni tudok? Elölről nem de szélességből nagyon!

Figyelt kérdés
És mindenki azt mondja hogy nem vagyok kövér hanem pont jó! Mondjuk olyan 35-36 kg-ra hogy lányok előtt ne kelljen szégyellnem!
2013. jún. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj le focizni a haverokkal.
2013. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem 12 éves lennél, most elmagyaráznám mi az a "középső" test.
2013. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ott a pont az első válaszolónál :) Ilyen fiatalon másrészt előfordul súlyfelesleg a hormonális változások miatt. Gyaloglás, futás, foci, bicikli, úszás, stb... Ezeket csináld heti rendszerességgel.
2013. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sportolj sokat!

Hány centi vagy?

2013. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 Ilyenkor nincs mit szégyenled ilyen téren mert sokat fogsz még alakulni. Ha annyira fogyni akarsz inkább járj ki a pályára focizni a többiekkel.

2 Nem kéne aggódnod emiatt. Van egy barátom aki régen olyan volt, hogy nem igazán járt ki focizni a többiekkel, inkább dobolt/gitározott. Volt mindig is felesleg rajta. Sőt még mindig van. Viszont irtó édes srác lett. Szóval lehet neked is előnyödre válna. Mármint ha jól tudod a hátrányod előnyé fordítani biztos nem kell emiatt aggódni.

2013. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Egyébként nem focizni hanem szobabiciklizni szoktam és tegnap értem haza a karate tàbortól..

És én is gitározok...

2013. jún. 24. 20:00
 7/7 anonim válasza:
neked nincs véletlen playforiád?
2013. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!