Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogyott már...

Koplalással fogyott már valaki? egy hónap alatt vagy kevesebb idő alat kinek ment már le 5-10kg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én évekig alig ettem, és volt, hogy 1 hónap alatt lement 5 kg, de amikor ilyen hamar ment le, abból mindig vissza is jött 1-2. Most már inkább sportolok és odafigyelek az étkezésre, de nem koplalok, és jobb ez így!
2013. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Koplalással nagyon nehezen lehet fogyni, és utána egyből visszajön. 3 hónapot koplaltam, csak 5 kg ment le, aztán 1 hét alatt visszajött 3 kg!
2013. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor inkább nem fogok koplalni.! csak keveset eszek.
2013. jún. 25. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik mennyiségi és minőségi éhezés.

Figyelj arra, hogy egyiket se csináld!

2013. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem nagyon gyorsan lement koplalással! Látványosan is fogytam.
2013. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 be_happy válasza:
nekem tavaly 7-8 kiló ment le egy hónap alatt, azóta is tartom, sőt még fogytam is, pedig már normálisan kajálok, csak mellette eljárok futni, biciklizni..stb :)
2013. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én koplaltam már.60 kg-ról 56ra mentem le 1 hét alatt.nem tudtam,hogy vissza fogom hízni,így nyugodtan ettem.ja,aztán egy hét alatt megint 60 kg voltam..
2014. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsóéból levonva a tanulságot:

1 hét alatt 4 kilónyi víz, glikogén és izom lement, majd a másik 1 hét alatt 4 kiló zsír+minimális víz, ha sósan evett feljött. :)

2014. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!