Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok. Fogynom kéne,...

17 éves vagyok. Fogynom kéne, de nem tudom hogy hogyan álljak neki. tudnátok adni esetleg bevált tippeket. Akár étrend, mozgás terén is? Úgy érzem nincs elég akaraterőm. Egy kész program lenne az. Ami segíthetne. Amit a válaszok alapján összeállítok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 09:51
 1/6 anonim válasza:
szija, ha le tudnád írni hogy hány kiló vagy illetve hány centi akkor jobban tudnánk segíteni, mivel bizonyos súlymagasság felett nem minden sport tevékenység ajánlott.
2013. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is pont ezt akartam kérni,hogy írd le a súlyod, magasságod.
2013. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
180/94 kb
2013. jún. 25. 10:31
 4/6 anonim válasza:
Ne válaszd a koplalást,mert amit idáig meg adtál a szervezetednek azt meg sem szabad hirtelen vonni,mert csak felraktározódik és nem fog sikerülni egyél több rostot zöldség,sovány hús napi többször kevesebbet este 6 után semmit. ha meg éhezel almát vagy valami salátát.
2013. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

semmiképp se fogyókúrázz, csak táplálkozz egészségesen. Ebben az esetben nem nem áll fenn a jól ismert jo-jo efektus veszélye!


Reggelire szénhidrátban gazdag ételeket egyél: én joghurtot szoktam natur zabpehellye és évágok hozzá gyümölcsöket


Ebédre: leves és amit egyébként is ennél sok salival. heti max 4x egyél húst ebédre és ha húst eszel akkor csirkét vagy pulykát


vacsira: sok fehérje: zöldség vágjál bele pl. pulykasonkát és öntsél rá joghurtot


Ivás: kevés alkohol, és ha valamit iszol akkor az víz legyen


egy fontos, semmiképp se éhezzél, mert különben hajlamos lehetsz rá hogy napi többször ételért nyúlj


és mindenképpen sportolj, de ne erőltetetten, hanem találj magadnak olyan mozgást amit élvezel, így "játszva" lefogyhatsz. iratkozz be teniszezni, kosarazni, úszni vagy ilyesmi ahol csoportban mozoghatsz és nem unod meg mert mondjuk a társaságban jobban érzed magad.

2013. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!