Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 60kg-os 13...

Szerintetek egy 60kg-os 13 eves 162 cm lany l kover? Mennyit kene fogynom es hogy?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van egy csomo hasonlo kerdes de ezt Meg sehol sem lattam. Ha lehet linkeljetek

2013. ápr. 21. 22:51
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:

Kedves kérdező. Az, hogy kövér vagy -e csak így nem lehet megállapítani. Lehet, hogy az alakod sem egy piszkafa -vékony, tehát szélesebb a csípőd, van melled stb...

Kép alapján többet lehetne mondani. Vagy a fentebbi adatok ismeretében.

2013. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem kövér. talán 2-3 kg plusz lehet rajtad, DE kép alapján jobban lehet megmondani
2013. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
igen, a jobb élet kövérebb embereket jelent amerika és egyre jobban hasonlítanak az emberek a malacokhoz azoknál is az evés az első
2013. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Képen kellene látni, de így ez alapján kb 3-5 kilót kellene leadni, de nem fogyókúrával. Nekem sosem jött be egyik sem, szenvedtem mint a kutya, utána meg visszajött... egyszer még több is. :-(


Ami viszont bevált (és neked is ezt javasolnám, mert dagi nem vagy) és lement 8 kiló, úgy, hogy semmi sem jött vissza, az az életmód változtatás. Gondold végig, hogy mennyit mozogsz és mit eszel.

Én lusta vagyok és nincs kitartásom, nincs időm mindenféle kacifántos receptet kipróbálni meg órákig gyümölcsöt préselni, stb. Először elkezdtem többet mozogni, pl. kisebb távolságokra nem szálltam buszra, egy megállóval előbb leszálltam. Néha görkorit húzok, de ritkán.

A kajában pedig visszafogom a hízlaló ételeket. Gyorsétteremben nem rendelek össze-vissza, ritkábban is járok, csokiból korábban lement egy tábla, most csak egy-egy kocka, stb... Éjszakai hűtőrohamozást beszüntettem, többször eszek kevesebbet és egészségesebbet. Nem vonok meg magamtól mindent, de a mértékre nagyon figyelek.


A fogyás nagyon lassan megy, de tényleg ennek van látszatja, most már sokan észrevették és tényleg nem jön vissza.

2013. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok: és a cukros üdítők fogyasztását is minimumra kell csökkenteni. Én pl. szeretem a kólát, 1-1 pohárka belefér, de nem napi szinten.
2013. ápr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen? Igen, kövér.
2013. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LuLu17 válasza:
Én 168 cm vagyok és 60 kg. De szerintem nem vagy kövér.
2013. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vivikeh12345 válasza:
Ha küldenél 1 képet sokkal könnyebb lenne .. varom .. ^_^
2013. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
14 kg kell fogynod
2013. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér! Számold ki a BMI indexedet :) hidd el, azt fogja mutatni, hogy normál testalkatú :)
2013. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!