Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szetontetek "ideális" alakom...

Szetontetek "ideális" alakom van? Lányok, fiúk kritikusan légyszi! (KÉP)

Figyelt kérdés

Sosem érzem magam jól a bőrömben, szerintetek egészséges felépítésű a testem? Tudom hülyén hangzik...légyszives!:( 175 cm és 68 kg vagyok.

[link]



2013. jún. 26. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! :)
2013. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a falsch kérdést! :D hiányzott a mai dicsérgetés, vagy mi?
2013. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló kinézetre, bár én alacsonyabb vagyok, de én nem érzem magamat ideálisnak.
2013. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
csini vagy
2013. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Első ránézésre nem rossz az alakod, de csak azért, mert kriminálisan rossz ez a kép minden szempontból, így gyakorlatilag nem lehet normálisan megítélni, így azt sem mondhatom, hogy nem vagy szép.

A magasságból, és súlyodból kiindulva lehetsz bombázó alkatú is, és az ellentettje is. Csináltass egy előnyös, normális fotót magadról, ami legalább megmutat talptól nyakig, éles is, helyesen megvilágított és jól exponált.


Egy autóról sem tudom megmondani, hogy szép e, ha csak a motorháztetőt és a szélvédőt látom, és azt is csak homályosan.

2013. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!