Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek ideális méretek, vagy...

Ezek ideális méretek, vagy sok/kevés?

Figyelt kérdés

nem tudtam milyen kategóriába soroljam,és mivel ezt nézik a legtöbben,gondoltam ide írom.

16/L 40kg

160cm

mell:75cm

derék:56cm

csípő:75cm

comb:43cm

letudnátok írni az ideális méreteket?



2013. jún. 21. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj és izmosodj mert a 160 cm-hez kevés a 40kg 45-55 között a normális.De ha alapból ilyen az alakod akkor nem gáz.
2013. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen méretekkel XXS/32-es méretű ruhákat hordhatsz.

A legkisebbet, amit árulnak.


EZ tényleg nem mond neked semmit arról, hogy milyenek a méreteid???


Nagyon nagyon nagyon vékony vagy.

2013. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát tényleg a legkisebb ruhákat hordom..de akkor kb mennyi lenne az ideális csipő,derék..stb méret? mert ezekről fogalmam sincs és nemtudom mi számít kevésnek/soknak :/
2013. jún. 22. 01:47
 4/4 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy ideális méret. Alkattól, ízléstől, sok mindentől függ, de centiben vagy kilóban biztosan nem határozható meg. Sportolj, élj egészségesen (a 40Kg nem az), érezd jól magad és akkor ideálisnak mondható a dolog.
2013. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!