Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most jöttem rá, hogy ma nem...

Most jöttem rá, hogy ma nem ettem meg összesen 300 kalóriát és fel sem tűnt, de ha most még megennék valami 900kcal körülit (hogy 1200 meglegyen) az már rég rossz, nem?

Figyelt kérdés
Mert tudom, hogy nem szabad kevesebbet enni, ha nem izomból akarok fogyni, egyszerűen csak annyira sűrű volt a napom, hogy az evés teljesen kiszorult...
2013. jún. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egyél mindenképp, csak ne legyen túl nehéz, mert akkor nem fogsz tudni normálisan aludni. Ha a 900 kcalt nem is tudod összehozni, azért egyél valamit vacsorára.


Egyébként meg az anyagcsere lassulás, a tartalékoló üzemmód nem áll be egy nap alatt, ahhoz hetek kellenek, úgyhogy nem vészes, ha egy nap alacsonyabbra jön ki az egyenleged.

2013. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyél nyugodtan! Ne koplalj!
2013. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes ne egyél, majd holnap bepótolod. Nem egy nap alatt fog lelassulni az anyagcseréd...
2013. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!