Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,155cm magas és...

16 éves vagyok,155cm magas és 55kg vagyok, mégis érzem sok felesleg van rajtam. Szerintetek is? Hogyan tudnám leadni a szírpárnákat? (hasamról főleg az alhasi részről, fenekemről)

Figyelt kérdés
A sport eddig nem igazán használt. Rendszeresen nassolok, de ezt nem tudom megszüntetni. Az álomsúlyom a 45-47kg lenne, de eddig még sehogy sem sikerült elérni. Amikor sportoltam akkor is csak híztam. :/
2013. márc. 17. 16:42
 1/8 anonim válasza:
"Rendszeresen nassolok, de ezt nem tudom megszüntetni." Ennél tovább nem is olvastam. Majd ha meg tudod állni, hogy ne nassolj, akkor lehet szó fogyásról. A nem-nassolás nem egyenlő az éhezéssel, remélem tudod. Tudatosan kell táplálkoznod, ezt megfelelő diéta révén érhetsz el. Azt is megsúgom, hogy nincs helyi zsírégetés. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz.
2013. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45-47 kg? Esküszöm nektek fogalmatok nincs arról mit akartok tenni magatokkal. Én hasonló magassággal voltak 45 kg, nem önszántamból. Tudod miket eredményez? 3(!) éven át küzdöttem súlyos vérszegénységgel! Vérvétel után az orvos elszörnyűködött az értékeken. Naponta úgy szédültem, mint egy seggrészeg ember. Hiába akartam egyszerűen nem bírtam hízni. Most tartok ott, hogy sikerült 5-6 kg-t híznom kínkeservvel. És nehogy azt mondja nekem, hogy hízni könnyebb, mint fogyni, mert az még nem ment ilyenen keresztül. Az meg, hogy a sport nem használt butaság. Akkor nem elég hatékonyan űzöd. Minden nap minimum fél óra torna és meg fog látszani a hatása.
2013. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5-6 kg kamaszháj van rajtad. Ha nem tudod megszüntetni a nassolást, akkor tőlünk mit vársz? Csodabogyót?
2013. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a nassolást hogyan lehetne megszüntetni? Olyan diétát ami betartható lenne még nem találtam. Ajánlani tudtok valami jót?
2013. márc. 17. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, a legjobb helyeken lehetsz pihe-puha;)
2013. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45kg az... persze... egy 9 éves kisfiúnak esetleg...
2013. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted mennyi lenne a jó? :D
2013. márc. 18. 22:57
 8/8 anonim válasza:
Én is 16 éves vagyok 152 cm és 46 kiló, egyátalán nem vagyok csontsovány sőt elég husis a lábam és nem csak szerintem, igaz kövér azért nem vagyok. Próbálok tenni ellene rendszeresen sportolok és diétázom.
2013. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!