Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyókúráznom is...

Szerintetek fogyókúráznom is kéne?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,nyári célom a lefogyás.160cm,53kg vagyok.Ez így leírva lehet,hogy nem tünik nagyon soknak,de sajnos a hasamon,lábamon,karomon ott az engem pont zavaró háj.Rubint Réka DVD segítségével tervezem a fogyást.Nem térnék ki rà,hogy miért nem rendes sporttal,ez egy több éves történet.Szóval már 3-ból 3x végig csináltam a DVD-t,az izmosodást érzem is,de persze a fogyáshoz több kell.Viszont azért abból indulok ki,hogy ez egy felnöttek részére kifejlesztett edzésprogram,söt én nem is az a 10 kilôkat fogyni akaró ember vagyok.Enni egyáltalán nem eszem sokat,viszont 13 évesen nem szeretnék még ilyen fehérje diétákba "esni".Föleg,hogy igy nyáron a nagymamám föztjét eszem minden nap ebédre,és neki nem mondhatom,hogy fözzön Norbi Update ételeket.Szóval,ha tartom 2 naponta az edzést,viszont rendes ételeket mértékkel fogyasztok,eltünhet a zsír?

2013. jún. 29. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én is Rubint Rékát nyomom :) Nem fogyok tőle, csak formásodok. Ételekben én sem tudok Updateket fogyasztani, de a szabályokat betartam. 3után nincs édesség, vacsi inkább fehérje zöldséggel. Reggeli sok, ebéd normális, vacsi kevés. 167centi vagyok és 53kg. Amikor zsírt égettem (68kgról kezdtem) akkor a bodyrock.tv ről néztem intervallum gyakorlatokat. Ezek 10-15percesek, de elég hatásosak. Most már úgy csinálom, hogy egyik nap ez, ásik nap az.
2013. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2013. jún. 29. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel normálisan, nem fogsz fogyni, csak kicsit jobb formában leszel, kisebb leszel látszatra, de a zsír megmarad.

Sajnos-nem sajnos ha beszabályozod, ha nem, a tésztás, lisztes, cukros ételek ott maradnak az emberen zsír formájában, ha 40 kg, ha 140 kg vagy. Vékonyabb lehetsz, de zsírosan max.

Tudom, tudom, sokszor én se tudok válogatni, hogy mit egyek, de amikor csak tudsz húst, zöldséget egyél (étkezz tisztán) és hagyd el a rossz, hízásra alkalmas "ételeket".

2013. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!