Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki úszógumiból...

Fogyott már valaki úszógumiból? Derék-csípőről hogy lehet egyszerűen eltüntetni?

Figyelt kérdés

Eleve széles a csípőm,és zavar hogy még felesleg is van ott:/ Jobb lenne ha eltűnne onnan.. diétázni kell azt tudom meg is van a diétám,de mit sportoljak?

Egyátalán eltűnik az onnan?:s Lécci irjatok,segitsetek!:-)


2013. jún. 30. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem sehogy nem sikerült csak így:

megfogod a seprűt berakod mindkét karod alá a hátadnál ( tudod mint régen az anyukák tették, ha nem állt egyenesen a gyerek) és derékból fordulsz jobbra, balra ezt 100X és ezt a 100-as szériát napi 3x... 1 hét múlva látványos lesz :)

vagy feküdj az oldaladra könyöktámasszal, és emelgesd a lábad ( nyújtva) ezt is annyiszor mint az előzőt

2013. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs celzott fogyas, ezt mar kismillioszor leirtak, elmagyaraztak. Ha fogyozol es ugy, hogy rendesen odafigyelsz arra, amit eszel es sportolsz, lehetoleg aerob edzest es rendszeresen, akkor fogyni fogsz es aranyosan mindenhonnan. Azaz a hasad es a csipod is kisebb lesz. De ha korte alkatu vagy az is maradsz, ez ellen nem tudsz mit tenni.

Mellesleg ha fogytal, meg fog latszani, vekonyabb leszel es az aranyok sem lesznek szembetunoek.

2013. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy ha edzel meg stb... mindenhonnan fogsz... tapasztalatból mondom hogy a belemet is kiedzhetem a hasam ugyanakkora marad, csak akkor megy le ha nem eszek!
2013. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is azt tapasztaltam amit az utolsó írt, de szerintem nekem van vmi más bajom is, mert jópár kg lement de a hasam meg se mozdult... gondolom már mindenem csont és bőr lenne mire a hasam fogyásnak indulna... :/ de igazából tényleg nincs helyi zsírégetés, kardiozni kell.. az a seprűvel forgolódós téma erősíti az izmokat, vastagabb leszel tőle..
2013. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

¡ Nincs helyi zsírégetés!


Diéta:80%

Mozgás:20 %


Szálkásító étrend kell.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]


és Kardio mozgás.

2013. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem láttam magamon semmi változást.. Aztán felpróbáltam a régi nadrágom és meglepődtem, hogy hoppá, ezek szerint mégis csak kisebb vagyok..:) Szálkásító diétát néztem és hozzá való edzés programot..
2013. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!