Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hanem eszek semmit, csak...

Hanem eszek semmit, csak zöldségeket, meg gyümölcsöket, és azt is csak reggelire, akkor azzal tudok fogyni? 2-3 hónap alatt így mennyit tudok kb fogyni? Vagy pedig inkább ne is egyek semmit? (azzal gyorsabb lenne? )

Figyelt kérdés
Nagyon le szeretnék fogyni, és gyorsan. Emiatt gondoltam hogy kipróbálom ezt a módszert. Kérlek ne azt mondjátok hogy inkább mozogjak meg más étkezést válasszak, mert erre a fajtára vagyok kíváncsi.

2013. júl. 1. 12:26
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
82%

ha nem eszel semmit egy héten belül kórházban fogsz kikötni, pár kilótól lehet megofgsz így szabadulni de a bőrőd a gyors fogyásnak köszönhetően nem fog tudni visszahúzodni és lógni fog, mellesleg lehet hogy a szervezeted úgy reagál hogy utánna sosem fogsz tudni normálisan lefogyni.

szóval gondolkodj kicsit ésszel és csak a torna meg a kevesebb kalória a megoldás heti 1kiló ami normális fogyás szempontjából

2013. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
igazából volt már olyanom h nem volt kedvem enni és 1-2 hónapig nem ettem, és igazából semmi bajom nem volt, csak annyit mondtak h úgy nézek ki mint egy halott
2013. júl. 1. 13:23
 3/24 anonim válasza:

Fényen élsz, vagy mi a fene? Persze hogy fogynál tőle... nézd meg hogy néznek ki azok az emberek, akik éheznek, csak persze nem önszántukból.

Nem ajánlom ezt, mert későbbiekben evészavarok, és különböző emésztőszervi problémák léphetnek fel. Nem érdemes ilyen hatások mellett felvállalni, csak azért a néhány kilóért. Szerintem nagyjából 5 kilót fogyhatsz így le egy hónap alatt, azt is vízveszteségben mérve. A szervezeted nem fogja a semmitől elkezdeni a zsír lebontását, csak több időre rá, mert ugye nincs ami beindítsa. Több időt értem 2-3 hét alatt, addig meg a legyengült szervezeted mellé benyalsz valami baktériumot, és máris egyenes út vezet a pöpec kis gyomorfekélyhez.

2013. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 poiu ***** válasza:
Cm/kg?
2013. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
176/63
2013. júl. 1. 14:53
 6/24 A kérdező kommentje:
38-42kg lenne a célom><
2013. júl. 1. 14:54
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Én is ilyen hája vagyok :S

Pont ilyen magassággal igaz én "csak" 60kg. DE sehogy sem megy a fogyás, bár én nem éheztetem magam, csak kevesebbet eszek és minőségibb kaját, tornázni elég lusta vagyok ,de azt is szoktam,mégis sehol semmi.Legszívesebben háj leszívásra mennék, és én nem akarok olyan sovány lenni , mint te mert az már csúnya én olyan 52kg akarok lenni.

2013. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad te szerencsétlen agyhalott kérdező... Ne egyél semmit, garantálom le fogsz fogyni. :)
2013. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok agyhalott, csak valakinek megszeretnék felelni. bármi áron. még ha az is az ára hogy valamilyen betegséget összeszedek
2013. júl. 1. 20:34
 10/24 poiu ***** válasza:
176/40 a célod? Célozd meg a nevtant, ott tudnak segíteni. De komolyan.
2013. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!