Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fejlődhetnék tovább?

Hogyan fejlődhetnék tovább?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok 176cm és 65kg jelenleg, mert 72kg-ról fogytam le 7kg-t 3 hónap alatt. Semmi csodaszer, csak helyes étkezés és mozgás segített! De még mindig tervben van 3kg leadása július végére. Látszik az eredmény, sokan mondták hogy lefogytam. Csak a bajom az hogy többet akarok!! Nem csak az számít hogy lefogyjak hanem úgymond feszes bőrt szeretnék, izmokat is egyben! Mindenhonnan eltűnt a zsír de a hasamon még maradt:S SZERETNÉK LAPOS, FESZES ÉS IZMOS HASAT, DE HOGYAN? Milyen diétát ajánlotok esetleg?vagy milyen sport, gyakorlatok végzését! Most is végzek hasprést, és érzem hogy vannak hasizmaim, de hát a hasi zsírpárna ,,eltakarja,, öket, +még biciklizés minden nap 1 orát. :( Legyetek szívesek segíteni, kérek bárkit aki volt hasonlo helyzetben. Nagyon sokat jelentene nekem hogy egészben elfogadjam magam és végre elérjem amit szeretnék :)))) köszönöm
2013. júl. 2. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt a táplálkozást folytatod akkor fogysz tovább, nem? Először menjen le a felesleg.


Minél több kalóriát eszel fogyás közben, illetve ezt hasznos tápanyagokból (zsír, fehérje, zöldségekben lévő mikrotápanyagok) annál könnyebb közben az izmaidat karban tartani a későbbi szép alakért.


Szerintem folytasd/csinálj/nehezíts erősítő edzést az egész testedre, mellette lehet valami kifejezetten egészséges gyakorlatot, például jógát vagy taichit, pilatest végezni.

2013. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok zöldséget eszek ( paradicsom, paprika, uborka) gyümölcsöt is itt-ott, néha halat, csirke mellett v. combot fehérje dús ételeket( de valamikor tésztaféléket is de csak kis adagokban) ... gerinctornát végzek, és még egy pár jógagyakorlatokat is :)

persze hogy folytatom tovább a diétát ( ugy olvastam, hogy onnan megy le legkésőbb a felesleg ahová a leghamarabb kerül- az én esetemben ez a hasi tájék) nem tudom hogy meddig kell fogyóznom, hogy a hasamról is eltűnjön a felesleg..:(

2013. júl. 2. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd amikor eltűnt a felesleg akkor látni fogod hogy pont idáig kellett fogyóznod :)


Szimpatikus vagy, tetszett amit írtál.. különösen a gerinctorna és a jóga. ezért pár speciális, csak neked szóló jó tanácsot szeretnék még írni.


1. ne kúrának tekintsd a fogyást.. ha kúraként gondolsz rá, akkor abba fogod hagyni, de utána szerinted mi lesz? újra hízni kezdenél? :S

Annak a táplálkozásnak, ami segít az egészséges testsúly, sőt az egészség megőrzésében életmódszerűnek és természetesnek kell lennie! kamu az, hogy fogyás alatt keveset kell enni, aztán ha elég a fogyás akkor többet lehet enni. NEM! mindig eleget kell enni, mindig egészségesen. ami igazán egészséges -> az fogyókúrás is!


2. ha megáll a fogyásod de még nem vagy megelégedve, jusson eszedbe, hogy a kevés tésztaevésnek is megvan a maga hatása.


2+1 jóga mellett lehet erősíteni még karra, hasra, lábakra! nem biztos, hogy minden izomcsoportot erősít a gerinctorna és néhány jóga ászana.


3. 44%-os válaszokat adok és nem használok következetesen nagy kezdőbetűket a mondatok elején, főleg éjfél után. ezek ne tévesszenek meg amikor a válaszom mondanivalóját értékeled magadban. nyilván tudok helyesen írni, és nem biztos hogy a sok 'szakértő' pontozása teljesen helyénvaló.

2013. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló nagyon szépen köszönöm! :)) megfogadom a tanácsaidat :))
2013. júl. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!