Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamikor látszani fog? Vagy...

Valamikor látszani fog? Vagy más gyakorlat válna be?

Figyelt kérdés

az a problémám hogy kiamama vagyok így nem minden gyakorlatot tudok meg szabad megcsinálnom, de szeretnék fogyni a combomból és a fenekemből. persze tudom hogy helyileg nem lehet fogyni de formálni azt gondolom igen, meg ha tornázok akkor csak lesz valami látszata nem?


http://www.youtube.com/watch?v=fZTw4jgwi7E


ezt aszoktam megcsinálni napi 3szor, már 9 napja csinálom . jó nem sok és ettől még nem is vártam eredményt, de mintha még vastagabbnak látnám a combjaimat. ez lehetséges? vagy mi más módszert gyakorlatot próbáljak ki amiben nincs felülés meg hasonlók mert azt ugye nem tudom megcsinálni. szóval szinte csak az alsó végtagjaimat szeretném valahogy edzeni. és bevallom nem táplálkozom egészségesen mmint olyan téren hogy kevés zöldséget eszem mert undorodöm tőlük, de keveset eszek nagyon. és nem azért mert nem akarok enni hanem nem tudok. a terhességem alatt először fogytam 11 kilot 64kiloról 55re aztán visszaszedtem 3at így most 58 kilo vagyok. .- a combomból is fogytam csak ilyen hogy mondjam löttyedt lett. és csúnya.


21/L


2013. júl. 3. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:

RR - vannak jó gyakorlatai, és divat gyakorlatai is. Összességében nem rossz, én mindig azt mondom rá: középszerű.


Ha a tornáját csinálod, miért nem beszélsz vele? Ő nem azért szálkás, mert steppadra lépeget, emelgeti a lábát 1 kiló súllyal és guggol. Azért szálkás mert kevés szénhidrátot eszik.

Azért izmos, mert rendesen guggol, illetve rendes súlyokkal edz (vagy edzett).


Egy ilyen edzés valamennyire átmozgat, egy láb napnak elmegy, de például amíg háj takarja az izmokat, addig nagyon nem fog látszódni az eredménye. Hasonlóan kell enni mint Réka, kevés szénhidrátot (kevés cukrot, keményítőt. a kevés lehetőleg a semennyi legyen hiszen a táplálkozásod már 2 ember miatt is igen fontos!) így koplalás nélkül is fogyni fogsz.


Célszerűbb lenne a haladóbb szintű gyakorlatokat kiválogatni akár ebből a videóból, és azokat ismételni. 20 perc edzés alsótestre ELÉG. Lényegében ez a videó sem rossz, de ha napi 3x megcsinálod, akkor ezzel elárulod a hibát. Nem intenzív.. nem dolgoztatja meg az izmaidat. Nem olyan edzés kell, mit napi 3x meg tudsz csinálni, hanem amit egyszer megcsinálsz s utána másnap pihenteted a lábadat.. vagy még harmadnapon is.


Ha sok időd van edzeni akkor van felsőtested karokkal, hasad-hátad, nem szabad leragadni a combnál-popsinál!


Nincs értelme csak lábakat edzeni.. ilyet senki sem hallott még. Felülést nem csinálsz: és törzsemelést? Felülés helyett fekvőtámasz tartás? Ezt sem lehet? Dolgoznának a törzsmerevítőid rendesen 1-2 perc tartás közben.


Enni ha zöldséget nem is eszel sokat (finoman elkészítve is undorodsz?) akkor is kell. Hogy ne legyél löttyedt.. húsra és zsírra szükséged van, főleg ha zöldségeket nem sokat eszel.

2013. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen. az étkezésben vannak némi gondok. 5 és fél hónapos terhes vagyok. és kb 5 és fél hónapja még a főtt kajára is alig birok nézni.. elvileg ugye a harmadik hónap után helyre kellett volna állni ennek a dolognak és meg kellett volna jönni az étvágyamnak. és igen pont az abaj hogy ha eszek is akkor is szendvicset mert minden mást szinte azonnal kihányok. a zöldségek közül max a cukorborsót eszem meg meg a karalábét de kizárólag nyersen. szóval ez így elég rossz. és értem amit mondasz hogy meg tudom napi 3szor csinálni. igen.. de nagyon fáj.. és gondoltam ha napi többször rátornázok akkor kevésbé fog fájni de pl a combom annyira fáj hogy egy lépcsőn nem tudnék fellépcsőzni..és tudnál segíteni.. vagy linkelni valami gyakorlatsorozatot. ? sokat segítene.
2013. júl. 3. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!