Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha le akarok...

Mit egyek, ha le akarok fogyni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

megérett bennem az elhatározás h lefogyjak,ezért elkezdtem napi 1 órát gyúrni és bevezetem az esti futást is.a gond csak az,h nem tudom,miből mennyit kéne ennem.azt tudom h reggel kell sokat enni,este hat után max gyümölcs.neten minden félét írnak,de a felét se értem...


sok gyümölcsöt,zöldséget,sajtot és szalonnát eszek.tejet,tejeskávét és szénsavas ásványvizet iszok,bár a dinnye miatt,ritkán.csoki nem igazán van itthon,gyorskajáldákba meg eleve nem jártam/járok.


mi az amit szabad,és mi az amit tilos ennem?elég ennyi mozgás naponta?vannak esetleg olyan ételek,technikák amik segítik a fogyást?

a válaszokat előre is köszi.


2013. júl. 3. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! én is most kezdtem diétázni én nagy súlyról indultam, kb március vége fele kezdtem 156ról és ma 141kg mértem, Kalóriabázis oldalt használok KCal számítás. szalonnát, sajtot felejsd el sajnos, én is sok mindenről lemondtam.. gyúrás felejsd el, nincs olyan hogy 1 órás gyúrás, most tettem fel én is egy kérdést, ha kapok választ edzéstervel kapcsolatban megosztom veled, azt ajánlom hogy ha kivitelezhető Kerékpároz! naponta 30-40 percet, mérjed! én is mértem de úgy hogy megállás nélkül LAssú tempó monoton! se fékezés se semmi, se lámpa, se zebra se semmi, ajánlatos bicikli úton. kajádhoz még annyit, iktasd be zabpehelyt/zabkopra, turó, csirke hús, és ha anyagiak engedik fektessbe egy fehérje porra :)
2013. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyúrás mit takar? Tornázz rendesen, minden izomcsoportra. Nekem a gyúrás az úgy hangzik, mintha elmennél egy edzőterembe súlyt emelgetni. Az is oké, de csak azért, mert a karodra "gyúrsz", nem fogsz fogyni.

Mozzarellát ajánlom a sajtok közül, vagy az Anikó sajtot, mert azok a legzsírszegényebbek. A szalonnát hagyd el. Fehér húst egyél, csirke, pulyka, ezek sovány húsok, grillezve, olívaolajat használj, ha pirítasz valamit. Igen, sok gyümölcs, sok zöldség, sok víz. De ne csak szénsavasat igyál, inkább menteset.


Amúgy hány centivel vagy hány kiló? Hány éves vagy? Gondolom, fiú. (a "gyúrás" szóból ítélve, de lehet, hogy tévedek:))

2013. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.köszönöm a válaszod,felhagyok a zsíros dolgokkal,és nagyon megköszönöm,h ha elküldöd az edzéstervet.használható biciklim nincs,de lehet h beszerzek 1 használt sz*rt,edzéshez az is jó.a csirkehús megoldható és a zabpehely is.esetleg annyit elmondanál még,h te milyen zp-t eszel?a fehérjepor tényleg használ?aara nem igazán szeretnél pénzt áldozni... :/


2.neked is köszi a választ!az edzőtermet egy másfél méteres tömör vasrúddal helyettesítem. :P minden gyakorlatot csinálok vele,h megmozgassam a lehető legtöbb izmomat,meg felülésezek is.van 1 boxzsákom,de azt nem igazán tudom még kihasználni.

nem tévedtél :D 16/F vagyok,kb 188 cm magas és pont 100kg.

2013. júl. 3. 23:00
 4/7 anonim válasza:

a legfontosabb a futás+sok zöldség, semmi édesség, +

,ég egy jótanács:mindig edd a felét annak, amit amúgy is megennél, pl. 2 zsemlét szoktál enni vacsira, most egyél egyet!

2013. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2013. júl. 5. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok az edzés terves! [link] itt mindent megtalálsz amire szükséged van :)
2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hálám üldözzön halálodig :D köszi h nem felejtetted el
2013. júl. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!