Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan hatásos a szobabicik...

Van olyan hatásos a szobabicikli is, mint a futás? Vagy az egész a pulzuson múlik?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy a futás a leghatásosabb diétával,és a biciklivel nem lehet ugyanazt elérni ugyanannyi idő alatt. Viszont ott van az a zsírégető pulzustartományos dolog is,ami miatt az lenne logikus,hogy tökmindegy,mit edzel,csak az adott pulzustartományban legyél,az határozza meg a fogyást. Akkor ez most hogy is van? Ja,igen,természetesen mindegyiknél 60-90 perces edzésekre gondoltam.:)
2013. júl. 4. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A szobabiciklivel fogytam 38 kg-t.Te ha most kezded fogadni mernék,hogy nem fogsz kibírni 60-90percet ,hanem a 4.perc után annak is örülni fogsz,hogy élsz
2013. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,nem most kezdem,csak a diétára szántam magam most rá.:) Minden nap szoktam 1-1,5 órát tekerni,és felmerült bennem,hogy ez most ér-e annyit,mintha elmennék futni..:)Köszi a választ
2013. júl. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!