Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Titeket mi...

Fiúk, lányok! Titeket mi motivál (t), hogy lefogyjatok?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy nem egészen olyan a testem, mint szeretném. Főként hasról és combról szeretnék leadni 5-6 kg-ot következő hónapra. De motiváció az majdnemhogy semmi. Nem járok bulizni, nincs barátom, igaz, nem is szeretnék.

Titeket mi motiválna ilyen helyzetben?


4-én kezdtem 60kg-mal

Ma reggel mértem magam újra, 59.3kg volt az eredmény, nem koplalok, csak kevesebbet eszem. Az eddigi adagom kb 2/3-át.

Képet feltöltenem felesleges, de ha valakit mégis érdekel, küldök privátban.



2013. júl. 6. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mostanában arra gondolok. öt év múlva minek örülnék, ha ma mit csináltam volna.
2013. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az motivált, hogy az emberek ne szóljanak meg a hátam mögött. Hogyha minimálisan is, de tetszem az embereknek és mondjuk ne "undorodjanak" tőlem. Elég kövér voltam mielőtt lefogytam, és gyakran megesett, hogy az ilyen fiatalabb fiúk beszólogattak. Szerintem azt jobb eltűrni hogy azért szólnak meg mert csinos vagy, mint hogy kövér. :)

Természetesen egyénfüggő. :D (mostanában annak örülök ha tudomást se vesznek rólam, és nem megbámulnak azért mert pl. ducibb vagyok, vagy mert csinos!)

...És a legjobb motiváció pedig, hogy gondolj arra, idősebb korodra nem lesznek elhízásból adódó betegségeid.


(A legnagyobb motiváció -szerintem- ha valakiért teszed. De inkább magadért tedd, mint másért! Meglátod idővel, hogy nem is kellett volna indokot keresned, egyszerűen egy kis életmód váltás jót tehet.)


19/L

2013. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok egy bulizós, és nem is pasi miatt csináltam (/csinálom).


Mindig ducibb lány voltam, körülbelül 3. osztályban kezdem hízni.

Mikor idősebb lettem, sokszor próbálkoztam sikertelenül. Aztán idén (januárban) mondom na jóvan elegem van, most vagy soha. (általában mindig megvártam a nyarat, akkor ugye több időm van mozogni meg ilyenek).

Azóta fogytam körülbelül 10kg-t. Még mindig nem vagyok teljesen elégedett, de már egész jól nézek ki.

Elsősorban magam miatt csináltam.:)


Meg persze jól esik, hogy sokkal többen megfordulnak utánam az utcán, és ez legyezgeti egy kicsit a hiúságom, de nem ez a cél.:D

Egy kis önbizalmat ad, ami nagyon fontos.:)

2013. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az volt a bajom, hogy minden hülye fogyókúrát kipróbáltam -ami valakinek biztos bejött- és utána ki voltam mert nem sikerült. Most eljutottam arra a pontra,hogy annyit változtatok, hogy este elfelejtem a nagy bekajálásokat. És nem drasztikusan változtatok, hanem normálisan étkezem. Most nagy a hajtás, de ennek pár hét múlva vége, és akkor elkezdek tornázni is, de azt sem úgy hogy na akkor rögtön 1 óra futás,hanem amennyi jól fog esni. Az arany középútra törekszem, és nem fogok drasztikusan belevágni egyik napról a másikra. Így már nem is olyan nehéz, inkább könnyű.
2013. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem járok bulizni, és nekem sincs barátom.

Önmagadért tedd! Engem nem csak az motivál, hogy esetleg vékonyabb leszek, vagy majd az ellenkező nem jobban kedvel - bár nyilván ez is plusz.

Én mindig arra gondolok, hogy mennyire jót teszek ezzel a szervezetemnek, mennyivel egészségesebb és energikusabb leszek.

Ha pedig végképp végem, és legszívesebben hagynám az egészet a fr*ncba akkor van egy egy inspirációs beszéd a Rocky Balboa c. filmben Stallone-tól. Az engem mindennél jobban motiválni tud.

Egyébként leírhatunk itt neked mi minden jót, ha magadban és a környezetedben nem találod meg a saját motivációd. :)

Sok szerencsét!

2013. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. júl. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!