Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden másnap futok kb 20...

Ha minden másnap futok kb 20 percet (3km) valamint utána csinálok hasizom erősítő gyakorlatokat, de úgy, hogy közben nem diétázok, számíthatok valami eredményre?

Figyelt kérdés

Nem vagy kövér, alapjában véve nincs bajom az alakommal, de a hasamon szeretnék kicsit formásítani, mivel mostanában mintha híztam volna rá egy picit. Külön nem szeretnék diétázni, de azért nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap csokit meg zsírt falok felváltva:D

Kb ilyen:

Reggeli: 2 tojás + zöldségek vagy műzli + joghurt

Tízórai: leggyakrabban csak 1 alma, olykor 1 szendvics

Ebéd: rendes főtt étel, ami itthon van. kenyeret nem szoktam enni, de pl ha rántott hús van akkor azt eszem...

Uzsonna:1 szendvics vagy 1 virsli vagy túró ilyesmik

Vacsora: itt mindenképp vmi kenyérmentes dolog vagy pl a leves az ebédből


2009. okt. 17. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:

jah és ha anya süt vmit akkor pl még 1-1 sütemény, de ez kb 2 napot érint a hétből.


és 18L/ 173cm 55kg

2009. okt. 17. 12:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit csinálsz az jó, mondjuk hangulati szempontból. Jó dolog, hogy kimozdulsz, hogy "futsz" (ebben a tempóban ez inkább max kocogás), hogy tornázgatsz kicsit, de ezzel sok eredményre ne számíts, ha pocit akarsz ledolgozni. Ettől függetlenül én mindig azt mondom, az, ha valaki rendszeresen mozog valamit, még ha az edzésnek épp nem is nevezhető, az jó dolog. Ha másnap azért, mert a mozgás öröme kihat mindenre az életben. A megadott paraméterek alapján tényleg messze állsz a kövérségtől, de testformáláshoz azért ettől több kellene. Ha már csinálod, isten ments, hogy abbahagyd. Érezd jól magad!
2009. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ha másnap = ha más nem*... bocsánat, kicsit elírtam :))
2009. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A has zsírtalanításának a módja a diéta.

Hasazással erősebb lesz a hasizmod, ez igaz de a zsír rajta marad.

2009. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!