Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amellett hogy hasizom erősítő...

Amellett hogy hasizom erősítő tornákat végzek milyen ételeket kell fogyasztanom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el hasizom erősítő tornákat végezni... a hatásos módszer eléréséhez milyen ételeket javasoltok? Például kevesebb édességet, és húst kell fogyasztani?

L/15


2010. jan. 7. 11:42
 1/6 anonim válasza:
Az attól függ,hogy milyen gyors módszert akarsz elérni és mit vagy képes betartani. Én nem szeretem magamat kínozni, így este 6 után már nem eszem. Ha ez már simán megy, akkor egyre feljebb viszem az időpontot, amíg el nem érek 4-fél 5-höz. Addig pedig bármit lehet enni, vagyis én mindenfélét eszem, mert nekem így jó, én nem bírok ki egy gyümölcsnapot vagy ilyesmit.:)
2010. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már volta olyan hogy 6 óra utána nem ettem. :)

Köszi hogy írtál. remélem sikerülni fog.

2010. jan. 7. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
tiszta hülyeség ez a 6 utáni nem evés. lefekvés előtt 2-3 órával nyugodtan ehetsz. persze csak könnyű vacsorát és keveset. egyébként egyél sok fehérjét, zöldséget kerüld a zsíros ételeket, meg az édességeket és más nassolni valót. jó ha naponta 5x kis adagot eszel, és sok vizet iszol. ha emelett még sportolsz is akkor hamar meglátszik majd az eredmény
2010. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. =)
2010. jan. 7. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a kocogás jött be. :)
2010. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap alatt 14,4 kg-ot fogytam. Mindent ettem, de tényleg mindent, a csokitól kezdve a kacsáig. :) Mindenből keveset. Egy ideig korgott a gyomrom a kevéstől, de egy hét alatt rászoktam. Edzem mellette sokat-sokat és táncolok. Sokkal könnyedebb és mozgékonyabb vagyok! :) 16 éves vagyok...
2010. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!