Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Felpontozlak! ) Te miért...

(Felpontozlak! ) Te miért fogytál le vagy szeretnél lefogyni?

Figyelt kérdés
Érdekel,hogy kit milyen ok hajt?
2013. júl. 7. 11:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Szeretnék magamnak megfelelni-már csak pár kilo van rajtam. Könnyebben kapok magamra ruhát, vékonyabban könnyebb talán állást szerezni, és mert régen is szerettem sportolni. Meg az ismerőseimtől is mindig vékonyakra való ruhákat kaptam, amit tovább kellett adnom vékonyabb ismerőseimnek.


Férjem mellett nem motivált semmi-őrült ha dagi vagyok és zsákokban járatott... Most morog ha egy picit is kivágott a felsőm...

Morog ha elmegyek futni-be kell szereznem egy kutyát ha már ő nem tartott velem soha sőt a gyerekeket is eltiltja a sporttól-pedig a nagyobbik lányom sokat hízott most mEg lehetne ellene tenni...

2013. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
mEg-még
2013. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szeretnék jól kinézni. Mielőtt belekezdtem szörnyen néztem ki, most szerintem sokkal jobban, de még nem értem el a célom. :)
2013. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon nem vagyok megelégedve magammal. Utálom a vastag combjaimat és a nagy hasamat. Már lassan depressziós leszek a kinézetem miatt.
2013. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagytam a sportot, rászoktam az édességekre, és a zsír elég hülyén oszlott el rajtam (pálcikaként voltam hájas, nagyon hülyén néztem ki :D mint egy ropi, amin nagyszemű sódarabkák vannak xd)


Életmódot váltottam, sokat edzettem, és 3-4 hónap alatt visszanyertem a régi formám.

De nem tudnék visszatérni az előző étrendemre, nagyon fura lenne, és nem tudok kihagyni fél hetet edzésből sem, mert rossz érzéssel tölt el, hogy nem mozoghatok :)

Most az hajt, hogy tartsam ezt az alakot(vagy még kicsit hízzak is rá ;D)

2013. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kislányom büszke legyen a szép anyukájára, na meg nehogy cikizzék majd az oviban a dagiságom miatt.
2013. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 moosenstein ***** válasza:
100%

Valahogy ugy vagyok, mint a 6-os :)

Szeretnem, ha kisfiam buszke lenne ram.

Az a tervem, hogy rutinna, mindennapossa teszem a sport valamilyen formajat es a "tiszta taplalkozast" a kis csaladunkban (meg csak harman vagyonk XD ), hogy Zalanka mar belenojon az egeszseges eletmodba s ne ugy kelljen raeroltetnie magara, majd felnottkent, mint en :/

Kolyokkoromban, mi a szuleimmel nem igazan csinaltunk semmilyen szabadidosportot egyutt (anyamek allandoan dolgoztak), hacsak a tengerikapalas vagy szolokocsolosas nem szamit annak.

2013. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Anno engem az hajtott, hogy mindig is vékony alkat voltam, hozzászoktam, aztán köszönhetően egy aranyos hormon zavarnak, felszedtem egy pár kilót. Nem mondom, hogy sokat, de zavart, mert én nem az voltam, akin felesleg LEHET. Meg, el is punnyadtam, hagytam magam. Izmos ajkartam lenni inkább, meg sportos, meg utáltam magam, és azt hittem, ha megszabadulok a feleslegtől, akkor ez változik. Utálni azért utáltam magam, mert elcsesztem valamit egy sráccal, meg sok mindent abban az időben.

De örülök, hogy így alakult. Azóta, a sport a legnagyobb örömforrás az életemben, étrendem is teljesen más lett, és szeretem ezt, és elkezdtem szeretni a főzést is, érdekel a reform konyha például...

Elkezdeni nehéz volt, beleestem hibákba is, de a célt elértem, és minden lehetséges lehet, nekem is sikerült fogynom, úgy, hogy elég súlyos gáz van a hormonjaimmal.

2013. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Vastag a combom jó lenne lefaragni belölük. Motiváció : jól akarom érezni magam fürdöruhâban és örülnék ha nem kellene 3 boltot végigjárni mire jó lesz rám egy normális nadrág ami nem tehénjelmez. XD

amugy az is baj h elég magas vok.nem vok kövér csak a combom vastag

2013. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nagyszerű,hogy ilyen sokan válaszoltatok :)

Köszönöm, sok mindent megtudtam.

Írjatok még kérlek jó így megismerni az embereket,illetve azt ami hajtja őket.

2013. júl. 17. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!