Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ihatok fogyókúra közben alkoholt?

Ihatok fogyókúra közben alkoholt?

Figyelt kérdés
Minden reggel futok, kiiktattam a kenyeret, rizst, cukroz, krumplit, gabonákat az étrendemből. Nem eszem túl sokat, fogyok is. Az a kérdésem, hogy ugye mivel az égetett szeszek, sör, bor is tartalmaznak cukrot és magas kalóriatartalmúak, ezért megengedhető e, hogy kb havonta egyszer igyak alkoholt? Nem épp egy pohár borra gondoltam, annál kicsit többre, mivel most lesz egyik legjobb barátnőm szülinapja is, ezért biztos be fogunk rúgni. Nagyon hátráltatnám ezzel a diétámat?
2013. júl. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

1 g alkohol=7kcal

egyébként az izomépítést is nagymértékben hátráltatja.

döntsd el, hogy belefér-e a diétába

2013. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer belefér, illetve nekem belefért a diétámba. Azt mondjuk kalkulált bele, hogy az alkohol jó kis étvágyat tud csinálni. Bár ha berúgsz, akkor nem biztos, hogy olyan jólesik az étel másnap, de ki tudja :D
2013. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még hetente is belefér. Én minőségi száraz vörösbort ittam, annak a legkisebb a kalóriatartalma. Nyugodtan igyál néha.
2013. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
attól függ mennyit. pl én ha elkezdek inni 2-3ezer kalória alatt nem állok meg :D
2013. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy doboz sör 250-300 kalória, a tömény kb 100 kalória per feles. És az a gond hogy étvágyat gerjeszt. Szóval nem érdemes fogyózás közben inni.


De az ha egyszer beviszel plusz 2-3000 kalóriát nem olyan nagy gond, pár nap alatt visszadolgozod.

2013. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azzal lenne gond, ha rendszeresen innál. De általában ezek alkalom szerűek (mint ahogy írtad kb havi 1-szeri), szóval nem probléma. Ha mondjuk minden nap meginnál két sört, vagy két pohár bort vagy tudom is én mit, akkor már gond lenne.
2013. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!