Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy egyesek szerint...

Tudom hogy egyesek szerint tilos müzlit enni. Többi lent?

Figyelt kérdés

De mégis meg kérdezem. Vettem még régebben nestlé fitness gabona pelhyet 30grammban vagy 110kcal. és közben van itthon más is (nincs neve ilyen tescos kis "párnácska" csokival töltve) és azon meg 115-120kcal. Tehát nem sok a különbség. Szerintetek egyem a fitness müzlit vagy ehetek chocapikot, cini minist is?

ja és már nem szeretnék fogyi csak súlytartás..


az előbb ettem: 1 alma (210gramm-109kcal) fitness müzli (30 gram-110kcal) tej (100ml-44kcal)



2013. júl. 8. 10:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és ezután 12.50kor (utána megyek el itthonról és este jövök addig nem eszek mást) lecsót egyek vagy lebbencs tészta levest (zöldséges) vagy pörkölt (disznóhús hosszúkás csőtészta mint a spagetti)?
2013. júl. 8. 10:26
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tilos enni, csak nem értelmes.

Illetve ha megvizsgálnánk hasonló hatása, tápértéke lenne a müzlinek és a teszkós finomságnak is.


Én a lecsó + disznóhús ebédre szavaznék tészta nélkül

- fogyás

- egészségmegőrzés érvek alapján.

2013. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

még annyi hogy spagetti vagy pörkölt?

2013. júl. 8. 11:16
 4/13 poiu ***** válasza:
Tőlünk minden kérdésre azt fogod hallani: hús + zöldség :-). Lehetőleg semmi liszt, rizs, krumpli. Jó, hogy elérted a célod, de ne feledd, a súlytartás cseles dolog. H a csak egy dekát hízol naponta, az már egy évben 3-4 kiló...
2013. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

kösziszépen :)

remélem nem fogok visszahízni.. majdnem 40kilót fogytam..

de ha minden igaz akkor ma is fogok menni úszni legalább 2órát :) úgyhogy remélem rendben lesz :D

2013. júl. 8. 11:25
 6/13 anonim ***** válasza:

A pörkölt az rendben van, ebbe nem lehet belekötni.


A spagetti hosszú távon szerintem nem sok jót tartogat, ez a tapasztalat.

2013. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

kár :(( pedig a spagetti (volt..) az egyik kedvenc kajám.. akkor eszek levest vagy pörköltöt.. :)

köszönöm szépen mindenkinek! mint a zöld kéz:)

2013. júl. 8. 11:48
 8/13 A kérdező kommentje:
na végül pörköltöt eszek összsen kb 250gramm tésztával-hússal együtt :)
2013. júl. 8. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem két barátom is müzlivel fogyott le. Nincs olyan hogy tilos, mértékkel kell enni és ne ez legyen a kaja minden reggel. Ennyi.
2013. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rohadt sok beteg müzlievőt ismerek, a lefogyott müzlievőknek egyébként megnézném a szervi zsírosodását, mennyire löttyedt a bőrük fogyás után..


A megengedésnek szívbetegség a vége, bár ezt csak a magyarok igazolják mert őket látom :D

Büszkék lehetnek magukra a barátnők, már nem is azért de.. alapvetően az amiből a müzli készül, rágcsálók tápláléka.


Kérdező, neked egs! Szerintem figyelj oda, tudom hogy sok kaja finom de.. a legjobbat akarjuk. Végül aztán a te döntéseiden múlik az életmódod, és persze ez tiszteletben is van tartva.

2013. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!