Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogyni fogok 5-6...

Akkor is fogyni fogok 5-6 kilót ha csak az étrendemen változtatok és keveset sportolok?

Figyelt kérdés

Étrend: teljes kiörlésű kifli reggelire sonka,zöldségek...

ebédre hús,tojás,hal,pulyka tehát húsok zöldségekkel .... vagy vmi leves pl hús,gomba,zöldségleves.

Uzsonna gyümölcsök közül alma cseresznye barack meggy választok vmit

vacsira egy tál zöldsaláta paprika paradicsom sajt stb stb... és a sport heti 3x-4x biciklizés és aerobik.


2013. júl. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem a sport nem megy (futni a térdem miatt nem lehet, a derekam miatt meg többféle mozgás inkább fájdalmas mint hasznos). Az étkezésem átalakításával én lefogytam, 70 kilóról indultam és most vagyok 58. De ez hosszú folyamat, viszont tartósabbnak tűnik, mint amikor egyszer fogyókúrával hamar sokat fogytam.
2013. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szóval igen sikerül:)

köszi amugy:D

2013. júl. 8. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Heti 3-4x 1 óra sport nem olyan kevés.

A gyümölcsöket inkább tízóraira edd, este már ne.

2013. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és táplálkozástani szempontok alapján a paradicsom gyümölcsnek minősül.
2013. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az étrend a meghatározó, igen.


Szerintem félig eszel csak értelmesen, én pl. akkor ennék kiflit reggel, ha hízni akarnék. Tudom, mondták neked hogy teljes kiőrlésű.. szóval sima lisztes reggeli, ennyivel kevesebb sonka és zöldség, de a lisztet felfoghatod cukornak is.

A többi étkezésed jónak tűnik, hát majd kiderül fogysz-e. Valamennyit fogsz, mert az ebéded már nem tésztás sütis akármi, csak azt fogod tapasztalni hogy lefogysz, és valahogy mégsem leszel feszes.


Ha ez van, akkor tudd hogy reggelire nem kell kifli, nincs igazán értelme és valószínűleg még többet, jobb eredményt elérhetsz ha azt is elhagyod (helyette több zöldség, sonka..).

Akik reggelire keményítőt esznek de sikeresen fogynak, azok komoly kalória kontrollt tartanak!

2013. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor elhagyom reggelire a kiflit és csak sonkát meg zöldségeket eszek helyette inkább salátát vagy megeszek egy darab almát:)

Köszi a válaszokat,holnaptól neki kezdek:)

2013. júl. 9. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igen jól hangzik. Törekedj szerintem arra hogy jólessen, jóllakj, kedvedet leld benne :)
2013. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!