Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni úgy, hogy egyálta...

Lehet fogyni úgy, hogy egyáltalán vagy csak nagyon keveset tudok sportolni?

Figyelt kérdés

Már 3 hete megváltoztattam az étrendem és az evési szokásaim. Nem eszek liszt alapú dolgokat, mint a kenyér, a tészta stb. Nem eszek cukor alapú dolgokat, sütemények, csokik, cukrok, üdítők stb.

Nem eszek tejet, túrót és sajtot sem, de ezt más dolgok miatt, de végül is az a lényeg, hogy nem eszem.

Eszek sok zöldséget, naponta 2-szer húst, csirke és hal, ritkán sertés, marha, pulyka. És kevés gyümölcsöt is szoktam enni.

De nem tudok sportolni, vagy csak nagyon keveset. Nappal csinálom a dolgom, gondoskodom a gyermekemről, főzök, takarítok, este pedig rengeteget ébren vagyok, mert a kicsi beteg és ha sír akkor kelnem kell hozzá, van hogy 15 alkalommal is. Ez nagyon kimerítő, alig tudok mellette sportolni.


2013. jan. 25. 07:48
 1/10 anonim válasza:
Nem tudsz otthon tornázni? Lehet, hogy így fogsz vmennyit, de a bőröd megsínyli, meg nem leszel formásabb.
2013. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogyan tornázzak, ha már este 7-kor esek össze, de a gyermekem csak 10-re alszik el, és éjszakánkét 15 alkalommal is megébred.

Lehetőségem lenne, de hidd el akarom is, de nincs rá energiám.

2013. jan. 25. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:

ha semmit nem tornázol,akkor is letudsz fogyni,

a lényeg,hogy naponta kb 2000 kalóriánál ne egyél meg többet,

és tutira leolvadnak a kilójaid,

ha ugrabugrálsz ,ha nem,

2013. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik, vagyis le tudsz fogyni. A mozgásnak abban van szerepe, hogy az izomtömegedet fenntartsad, mert fogyás közben bizony az is alaposan megcsappan különben.
2013. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Le lehet, bár attól is függ, hogy mennyi van rajtad.

Én 37 kg-ot fogytam a szülés óta, sporttal, diétával. Ha nem edzenék, a bőrömön biztos meglátszana, de így alig.

2013. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen beteg a kicsid? Van egy csomó tornagyakorlat, amit kisgyerekkel lehet végezni. A gyereknek játék, neked torna. Nálunk pl. a repülőzés a nagy kedvenc: hanyatt fekszel, a két lábad a mellkasodhoz húzod. Erre hason ráfekteted a gyereket, megfogod a két kezét. Ebből az állásból a lábszáradat (és rajta a gyereket) vízszintesen tartva kinyújtod a lábad, ameddig tudod, majd vissza. Kiváló hasizomgyakorlat, és ahogy a baba gyarapodik, egyre nehezedik - így a te izomfejlődésed is követi.


Ezekben a videókban találsz pár jó gyakorlatot (nem mind ilyen, ki kell válogatni):

http://www.youtube.com/watch?v=WTQvRdB4N3s (kb. 0:40-nél kezdik azt, amit leírtam)

http://www.youtube.com/watch?v=eMyiJTemxH4 (3:33-nál kezdi, figyelj az egyenes derékra, utána 5.06-nál megint van ilyesmi)

http://www.youtube.com/watch?v=GfQRD8O_Uo4 (ebben csupa ilyen van)

2013. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bőrnek annyira nem tesz jót, tehát, ha nagyon sok a súly felesleg nem ártana valamit beiktatni, amikor lesz rá időd, erőd!
2013. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, sport nélkül is le tudsz fogyni, főleg, hogy nem csak ülsz a kanapén, hanem teszel-veszel a lakásban/házban.


Azért nem ártana kétnaponta egy 15 perces átmozgató torna. Nem kell ugrabugrálni, csak dolgoztasd meg az izmaidat. Nem tudom, mennyi felesleg van rajtad, de szabályos guggolás, hasprés, fekvőtámasz, vádli gyakorlatok, kitörés, ezek mind nagyon jók. Annyit csinálsz belőlük, amennyit bírsz (bemelegítés után persze), ha végeztél, nyújtasz. Ezt tévézés közben is lehet (sőt, úgy nem olyan unalmas) és hidd el, nagyon jól fog esni! :) Ja és igyál nagyon sokat.

2013. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még valami: ehhez is tudnunk kéne, hogy milyen beteg a gyereked, de a babakocsiban gyereksétáltatás is jó sport. Tempósan gyalogolva told naponta egy órát, ha edzésbe jöttél, lehet futva is. A baba is jobban alszik, ha volt friss levegőn. Kitartás!
2013. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

azt írja itt az egyik,hogy a babakocsit lehet futva is tolni,

ja,és csöppet sem néznék ketyósnak, ha futva tolná a gyerekét,

2013. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!