Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tehendö még a tökéletes...

Mi a tehendö még a tökéletes alak eléréséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, mindig duci voltam és ebböl lett elegem. Június 24-én kezdtem el a fogyókúràt, 81 kg kezdtem. Ma van 16 napja, hogy csinálom a fogyókúrám ma a mérleg 77 kg-t mutat

Számomra ez a folyamat lassú. :/ Nyár végére szeretnék lefogyni -17kg-t. A 90 napos diétát csinàlom és minden este futok fél òrát. Arra gondoltam talán még ezek mellett görkoriznom kellenne, hogy még eredményesebb legyen a fogyás. Mi a véleményetek? Sikerülhet?



2013. júl. 9. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A lassú fogyásnak lesz pedig csak szép eredménye. Ne legyél türelmetlen, inkább örülj, hogy ennyi sikered van és ez hajtson előre ;)


Viszont a tökéletes alak megtartásához nem elég a 90 nap. Ha végzel, mit csinálsz? Visszatér a korábbi étkezéseidhez?

Inkább válts életmódot, azt lehet tartani hosszútávon. Én másfél éve váltottam, nem olyan nehéz, mint amilyennek hiszik a legtöbben.

Minden nap megfelelő arányban kell fehérjét, zsírt, megfelelő szénhidrátot bevinni, ennyi a titok :)

2013. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi nálad a tökéletes alak? Mert az énszerintemi tökéletes alakhoz bőven nem elég ennyi.

A 90 napos diéta kuka.

2013. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az életmód váltás jobb lenne és növeld fokozatosan a futás mennyiségé és időtartamát. 1-1,5 óra többet használna és jobban fogynál tőle.
2013. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nap 100 hasprést és 100 felülést csinálok még mellé :) Nekem bevált. Esetleg még annyi, hogy Rubint Réka tornákat is csinálhatnál, az szinte midnenre jó.
2013. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 nap alatt ~4 kiló fogyás, lassú?


Hehe, nagyon el vagy tévedve :D Egész nap szénhidrátot eszel (90 napos diéta alapja) és fogysz: azaz koplalsz, eleve kevés tápanyagot eszel mert keményítőt eszel vitamindús zöldségek, tápláló hús helyett, ez baj.


Igen sok ez a 4 kiló fogyás, ennél még lassabb is lenne egészségesen, ilyen ütemben lehet hogy a mérleg kevesebbet fog mutatni amikor végzel, de hogy ki akar majd hozzád nyúlni.. :S :((

2013. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kéne hús-zöldségevés.

Kéne saját testsúlyos erősítés, ezek nincsenek mert korizol meg futsz, hát ezek kiegészítőnek jók (ha eltekintünk a futás nem jó hatásaitól) de hogy nőcis izomzatod ezektől nem lesz, vagy csak hosszú évek alatt az biztos. Hány guggolást csinálsz egy héten, mennyi fekvőtámaszt, törzs erősítést? Ez lenne a kérdés, persze csak ha már bevásároltál húsból, zöldségekből amik az alapélelmiszerek.

2013. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem irrealisak az elvarasaid!


Heti 0.4-0.7 kg a hosszutavon fenntarthato.

2013. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!