Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hosszútávon mi az ami biztos...

Hosszútávon mi az ami biztos siker, ilyen alak eléréséhez? Kép lent.

Figyelt kérdés

Az utolsó lány a képen. Én most a before kategoriában mozgok, és nagyjából az aftert szeretném elérni.

[link]

Mit ajánlotok? Olyan gyakorlat kéne amit itthon is el lehet végezni. Futni nem tudok menni, nincs hová.


2012. nov. 7. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Photoshoppal egy pillanat.Nehogy elhidd,hogy ezek valódi eredmények!Letöltesz,egy fitnesz dvd-t,(én Béres Alexandrát szeretem)heti egy két alkalommal végigcsinálod,és egy-kettőre formába hozod magad.
2012. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aham, köszi. Hát jó lenne ha úgy lenne, sajnos elég nagy akaraterőre van szükség hogy pár alakalomnál többször is hozzáfogjak... Nem tudom miért vagyok ilyen lusta.

Tudom, hogy ez photoshop, nem is azért tettem ki ezt, csak valahogy jelezni akartam most hol tartok, és hová szeretnék nagyjából eljutni, hisz aki jártasabb ebben igy könnyebben tud segiteni (gondolom).

2012. nov. 7. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Valahogy építsd be a napirendedbe,mondjuk fürdés előtt egy órát rászánsz,előtted a motiváció,hogy utána elnyúlhatsz a kádban.Bizonyos idő után érezni fogod a hatását,és az is motivál majd a folytatásban.Sok sikert!
2012. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért lett sokkal feketébb a nigger?
2012. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

olyan gyakorlat kéne?

rendszeres edzésnek nevezik amúgy.

a csajszi kb 10%ot adott le a testzsírból.


amit tehetsz az heti 4 legalább 1 órás edzés,és kalóriadeficitbe rakott szervezet.


otthon akkor lehet hatékonyan edzeni,ha már elég sok tapasztalattal rendelkezel az edzésmódszerek között,sokat kipróbáltál,rutinos vagy,ezért nincs már szükséged edzőre,ismered magad és a képességeidet.

szóval inkább 1-2 évig húzz le edzeni valamit,ne otthon kínlódj.

2012. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem is látszik rendesen az egész teste, a felsőtestét is eltakarja a ruha...
2012. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

sikerült mindkét megszólalásoddal egyből a kifogásokat keresned. ilyen hozzáállással semmiben nem fogsz sikert akartni. amíg nem tudod magad motiválni tartósan, addig semmit nem fogsz elérni.


ha valamit akarsz, akkor megcsinálod, ENNYI. ha gyenge vagy, akkor meg nem fog sikerülni ennyi. te döntesz. senki nem fog neked könyörögni meg körbeugrálni könnyű és gyors megoldásokkal. vagy elintézed magadnak és küzdesz, vagy maradsz olyan zsíros puhány akaratgyenge nulla mint most vagy.

2012. nov. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azoknak köszi, akik segiteni is akartak, azoknak meg, akik csak lehurrogni járnak ide ... nem tudom miért fárasztják magukat.

Edzőteremre sincs lehetőség. Hogy miért? Mert lusta vagyok, vagy mert túl drága? Nem. Egyszerűen itt, ahol lakok nincs edzőterem. Ha lenne, már mentem volna, és nem itt kérdezgetném hogy itthon mit lehet tenni... Jó lenne gondolkozni mielőtt ismeretlenül lehurrogják az embert...

Szóval nem kifogásokat keresek. Eddig görkorizni jártam rengeteget, szóval nem ültem a babérlyaimon. De itt a hideg, és már nem lehet. Ezért kéne benti megoldás.

És hogy otthon nem fog menni? Dehogynem, csak akaraterő kell. Eddig igaz nemsok volt, de most van, úgyhogy a segitő ötleteknek jobban örülnék mint a beszólásnak.

2012. nov. 8. 07:30
 9/10 anonim ***** válasza:
A hidegben is ugyanúgy lehet menni edzeni. Vedd fel a görkorit, VAGY a futócipőt is irány a szabadba!!!
2012. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Futni nincs hol?! Na ilyen nincs, futni bárhol lehet. Bár hozzá tenném, ha soha életedben nem futottál, akkor nem ajánlatos ilyenkor elkezdeni. Nem tudom pontosan az okát, de nem nagyon ajánlják a kezdőknek, hogy téli időszakban kezdjék el.

Ennek egyik oka lehet, hogy télen ha kinn futsz, akkor nem árt a speciális téli futó ruha (ami természetesen nem túl olcsó), hogy megfelelően védve legyél a hidegtől, és az izzadságot is elvezesse.

Szóval én a helyedben megvárnám a tavaszt ezzel.


De addig sem kell tétlenül ülnöd, már ajánlották Béres A.-t, vagy lehet Rubint R. vagy Tatarek Rezső, Czanik Balázs.

Bárki aki neked szimpatikus, és szívesen tornázol "vele".


Azt mondják a hozzáértők, hogy ők azért nem a legjobbak. És ezzel nem is kívánok vitába szállni, hiszen biztosan meg van az oka, hogy így látják. De a semminél egész biztosan jobb! Ha nem vagy túl edzett, akkor bármelyik a felsoroltak közül keményen meg fog dolgoztatni.


De akár itt is szétnézhetsz [link]

Nagyon sok lehetőséged van, keresd meg a számodra legideálisabbat.


És amit még tudnod kell, hogy az étkezésen is változtatni kell, nem elég csak mozogni.

2012. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!