Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok 14 évesen,...

Túlsúlyos vagyok 14 évesen, és semmilyen fogyókúra nem válik be. Tudnátok valahogy segíteni?

Figyelt kérdés

Itt most tényleg nem csak arról van szó, hogy nem vagyok megelégedve magammal. 14 éves lány vagyok 170 cm és 85(!) kg. A nyáron már próbáltam fogyókúrázni, egészségesen táplálkoztam és futni, biciklizni is eljártam, 6 óra után pedig csak esetleg pár gyümölcsöt ettem, vizet ittam, de semmi eredménye nincs.

Tényleg szeretnék változtatni ezen az egészen, de sajnos nekem semmi se válik be... Remélem ti tudtok valahogy segíteni. :/


2013. júl. 12. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi nem válik be, akkor menj el a háziorvoshoz és beszélj vele. Elképzelhető, hogy valamilyen egészségügyi probléma miatt nem tudsz fogyni. Ez esetben a problémát kezelni kell, utána pedig sikeres lesz a fogyókúrád.
2013. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

barom dietak helyett, normalis mennyisegu kaja, sok feherje, keves szenhidrat, min heti 5-6 ora sport...bar nyaton raersz, ugyhogy kegyen 10-12...amyukaddal beszeld meg , hogy fozzon szenhidratszenyen vagy fozz te


es ahogy fentebb irtak iamrany a doki, mondjuk kajanaplot nem artana vinned kegalabb 2 heti adattal

2013. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Paleó.
2013. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!