Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális dolog ez?

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
3 napja használok ilyen hasra csatolható gépet, ami rezeg és így rázza le a felesleget, normális hogy fáj a hasizmom tőle??
2013. júl. 12. 23:02
 1/6 anonim válasza:

Melyik ez a "gép"?

Betudnád linkelni, milyen van neked?

2013. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normáltalan, hogy rezegteted a hájad.


Szerintem irreleváns, hogy fáj tőle a hasizmod. Van olyan gép, ami elektromossággal stimulálja a hasizmokat, ettől lehet izomláz ami fáj. De így is értelmetlen.

2013. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Azért mondtam, hogy linkeld be mind van, mert ha ilyen Top Shop-os hájrezegtető, azzal semmire nem mész. Attól biztos nem fogsz fogyni, azzal csak az embert húzzák le. Meg helyi zsírégetés sincs, hogy csak hasból menjen le. Ha fogsz, akkor mindenhonnan, és ahhoz hogy fogyj, egy diéta kell.

2013. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm hogy válaszoltál.

Nem fogyni akarok tőle csak néha felrakom, mert olyan jól csikizi a hasam ahogy remeg. :)

Csak megakartam kérdezni hogy ez lehete baj.


Seven omntipotencen.

Ennyi van ráírva, zöldes-fehér színű.

Amúgy melette járok futni, mert szeretnék ügyelni az egészségemre.

2013. júl. 13. 18:07
 5/6 A kérdező kommentje:
A hájat idézőjelben értem, nemvagyok túlsúlyos, csak ha ülök akkor van egy kis hasam.
2013. júl. 13. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a futás ügyel-e az egészségre. Mert ha jógázik valaki, arról elhiszem hogy jó. Ugyan ez futással. Nekem mindig kicsit fura volt.
2013. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!